Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw 2017 (X8) Font Navigatör Sorunu

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaşlar merhaba Corel Draw 2017 kullanıyorum bi süredir ama fontlarla ve font navigatörle ilgili sorunum var. Öncelikle fontları C de yer alan windows'un font dosyasına atmayınca navigatör fontları görmüyor. Yada ben bilmiyorum benim bütün fontlarım D'de ama olmadı navigatör görmedi toplam 8.000 font var hepsini windos fontlarına yükledim bu seferde bazı fontlar bozuldu tükçe olanların noktalı harfleri gitti açtığım işlerde font bende olmasına rağmen bozuk çıkmaya başladı çözemedim bi yardımcı olur musunuz?

Benzer konular

hazirankizi

🌱Yeni Üye🌱
Coreli sil baştan kur Fontlar C de fontlarımdayken

hazirankizi

🌱Yeni Üye🌱
x7 kurulu bende 10 bin font var yeni eklediğim fontta olsa c ye atıyorum corel hemen görüyor kapatmadan programı x8 kullanmadım bilemiyorum ama tüm grafik programlarım c de sıkıntısız görüyor sistem kasma sorunu felan olacak diye düşünmedim bunca yıllık grafikerlik hayatımda mac os ta da aynı sekilde hep sisteme yuklmedim cünkü font bu işin bel kemiği tekrar sor program yukle görmedi iş açılmadı işte font sorunu her yerde karşıma çıkmaması için fontlar hep sistemde sistem ilk yuklemede zaman alır ama daha sonra sıkıntı olmaz olsada çok fazla zaman almaz.