Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel draw X4 resimdeki boya efektini verme ACİL YARDIM!!

baroni

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar merhaba, İnternette dolaşırken bir kartvizit örneği gözüme çarptı. Burada kartivizit üzerindeki ana renkler sanki püskürtmemi denir artık tam olarak çıkartmadım ama çok hoş duruyor. (yani sadece düz renk değil sanki aralarda beyaz kısımlarda var gibi gözüküyor.) Bu şekilde bir boyama işleminin nasıl yapılabileceğini anlatabilirseniz çok sevinirim. Belki çok kolay bir işlem fakat bu konuda yeni olduğum için baya uğraştım ama bir türlü yapamadım. Şimdiden teşekkürler
card15h.th.jpg
[/URL][/IMG]

baroni

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar kimse yok mu bana yardım edebilecek. Burada gördüğüm kadarı ile bu konuda çok deneyimli arkadaşlar var fakat kimse yardım etmiyor.

eraksa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence bu tarz bir doku image bulup powerclip inside yapabilirsiniz

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
sanırım o görüntü kağıdın kalitesinden ışık seni yanıltıyor olabilir :D

Cetin981

🌱Yeni Üye🌱
O Desen ve renkler kağıdın özelliği bencede, fantazi kağıtlar var bunlar gibi bir sürü gren dedikleri desenli silindirlerin arasından geçince bu dokuya kavuşuyor

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
bence de kağıttan.. ha yapılamaz mı yapılır elbette.. ben olsam photoshopta hazırlarım.. corelden daha hızlı 1 şekilde yapılabilir..

wolwocapo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım kağıttan bencede fantazi kağıtlarda baskıda böyle oluyor eline bir tane fantezi kağıt al ve dokusunu incele ozman anlayacaksın

mash

🏅Acemi Tasarımcı🏅
o texture taşlanmış alüminyum dur...
herhangi bir siteden taşlanmış alüminyum texture bulup renkleriyle biraz oynayarak halledebilirsin..
teşekkürler...

fahri01

🌱Yeni Üye🌱
bir kare çiz resim halie getir bitmaptan noise ile bu işi rahatlıkla yapabilir sin....