Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel X5 kendiliğinden kapanıyor ve o dosya açılmıyor.

thore

🌱Yeni Üye🌱
Corel X5'te çalışırken dosya kendiliğinden kapanıyor ve çalıştığım dosyayı bir daha açamıyorum.Lütfen yardım...

Benzer konular

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Corel X5'te çalışırken dosya kendiliğinden kapanıyor ve çalıştığım dosyayı bir daha açamıyorum.Lütfen yardım...

yaşadığınız sorunla ilgili daha ayrıntılı ve fazla bilgi vermeniz gerekiyor !
çözüm üretebilmek adına...

ynsld

🌱Yeni Üye🌱
ay nı sorun bende de var corel draw calsıırlen kapanıyor prgramı kapat dıyor ve kapandıgında o dosya bır daha açılmıyor

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
ay nı sorun bende de var corel draw calsıırlen kapanıyor prgramı kapat dıyor ve kapandıgında o dosya bır daha açılmıyor

yaşadığınız sorunla ilgili daha ayrıntılı ve fazla bilgi vermeniz gerekiyor !
çözüm üretebilmek adına...

ynsld

🌱Yeni Üye🌱
corelı acıyorum dosya uzerınde calısmaya baslıyorum genelde buyuk olculerde oluyor bı ıslem yaptıgımda corel donuyor yanıt vermıyor dıyıor bı zaman sonada programı kapat dıyor sonrada calıstıgn ısde kayboluyor tabıkıde hadı bastan yap sonra daha ayrıntısını gercekten bılmıyorum :)

matador32

🌱Yeni Üye🌱
Corel, son versiyonu olan X5'te yeni bir update sistemi olusturmus. Eskaza bir defa update yapmasina onay vermisseniz, artik ondan sonra programin kesinlikle düzgün calismasini beklemeyin. Tabii lisansini almis olanlar icin bu gecerli degil. En temiz ve en güvenilir tamir, sisteminizi komple bastan kurmaniz. Zira, yukaridaki olay gerceklestikten sonra, Coreli kaldirip, yeniden yüklemeniz de cözüm olmuyor. Eger Norton Ghost veya Acronis tarzi bir programla yedek almissaniz, onu kurun. Coreli de ona kurun. Ama asla update olayina onay vermeyin... Eger yedeginiz yoksa, format atmanizi öneririm... Tabii secim sizin...

thore

🌱Yeni Üye🌱
Deneyeceğim.bilgi için çok teşekkürler