Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel yüklemek istiyorum. Versiyon önerileriniz ?

tesrak123

🌱Yeni Üye🌱
Arkdaşlar ben corel yüklemek istiyorum ama hangi versiyon iyidir kötüdür bilmiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Yeniyim de

Benzer konular

asongur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sen pahalısından yükle pahal mal her zaman iyidir :)

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Her zaman son sürüm yüklenmesini önerirler ki haklılar da bence. İşteki 5 bilgisayarda corel var. İkisi x5'e geçeli aylar oldu. Bende hep yeni bir şey çıktığında bekleme huyu vardır. Bakalım artısı ne eksisi ne, saçma sapan hatalar veriyor mu,vs... diye.
Sonuç itibariyle fırsat bulduğum an ben de yükselteceğim sürümü. Çünkü x5 olan bilgisayarlardan dosya almam için ya onların atmasını beklemem gerekiyor ya da benim gidip dosyayı x4'e çevirip öyle almam.

İyi çalışmalar.

irfani

🌱Yeni Üye🌱
kullanım olarak ilk versiyonlarıyla çok bi farkı olmadığı söyleniyor... bi farkı başkasına gönderi yapılacağı zaman mesela sendeki x4 ün 14 versiyonu karşındakinin corell i x 4 ün 7 versiyonu 14 versiyon dan gönderirsen karşı tarafa taki alıcı açamıyor.. kaydedecekken bu tür çalışmanıo file+ save den açılan pencerede sağ alt larda versiyon kutuğundan düşük versiyonlarla kaydetme n gerekir... tavsiye olarak ta çıkan enson versiyondan ziyade corelldraWx4 epeydir sorunsuz herkes tarafından kullanılıyor .tavsiye ederim...