Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corelde braille teknik ile kart yapmam lazım

grafii11

🌱Yeni Üye🌱
günaydın arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim hiç bilmedğim bi konu kabartma lak yapılması lazım sanırım ama önce yazıyı nasıl yazıcam onu bilmiyorum çeviri yapan siteden yapıyorum mesala ama corele nasıl aktarıcam copy/paste olarak mı yada bunu başka yolu var mı yardımcı olabilecek bi arkadaş var mı bugun çözmem lazım ??

Benzer konular

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhaba çevirinizi siteden yapıp ctrl + p tuşu ile yazıcı seçeneklerinden pdf i seçersiniz ve bunu pdf olarak kaydedip öncelikle Adobe Photoshop tan tek renge çevirip bu şekilde kullanabilirsiniz.

günaydın arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim hiç bilmedğim bi konu kabartma lak yapılması lazım sanırım ama önce yazıyı nasıl yazıcam onu bilmiyorum çeviri yapan siteden yapıyorum mesala ama corele nasıl aktarıcam copy/paste olarak mı yada bunu başka yolu var mı yardımcı olabilecek bi arkadaş var mı bugun çözmem lazım ??

grafii11

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim denicem allah razı olsun ilginiz için...peki baskıda kabartma lak mı kullanılması lazım işin zorluyan kısmı yarın istiyor ortada daha tasarım yok

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
braille mantığını bilmediğim için sağlıklı bir cevap vermem bunun için. kabartma için embos lak kullanılabilir. embos lak yapıldığında da engelli biri bunu okuya bilirmi bilemem

teşekkür ederim denicem allah razı olsun ilginiz için...peki baskıda kabartma lak mı kullanılması lazım işin zorluyan kısmı yarın istiyor ortada daha tasarım yok

grafii11

🌱Yeni Üye🌱
konuyu çözdük bi tanıdık braiille alfebesi ile yazıyı yazdı taranıp üstünden tasarım yapıldı ve kabartma lak vs.. uygulanarak teslim edildi teşekkür ederim