Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corelde Bunları Yapmak Mümkün Mü ?

cenazeyolu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar Reklam Gibi Olmasın Ama Bi Arkadaş Bu Çalısmaları Corelde Yaptıgını İddaa Etti. İnanmadım. Sizlere Sormak İstedim..

Çalısmalar.. Lınklerde

1 :
mavitht.jpg

2 :
son342mc6.jpg

3 :
tht34de0.jpg

4 :
tht.jpg

5 :
tthtproje.jpg

Benzer konular

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
corel vektörel bir programdır bu çalışmalar ise pixel tabanlı bir programda yapılmıştır tabiki corelde de bu çalışmalardaki kadar iyi olmasa bazı filtreler vardır ama bu çalışmalar photohopda hazırlanmıştır... şunuda belirtmek isterim corel vektörel tabanlı bir programdır ama pixel de çalışılarbilir ama shop kadar verimli değildir bu işte....

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
corel draw ve corel photo paint'te yapılabilecek çalışmalar

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Coreli o kadar küçümsememek gerekir diye düşünüyorum, ;)
en alttaki görseldeki bir kaç effecti uygulamalı olarak eklemek istedim.

41747908.jpg

grafixel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hattablolari.com
sadece 2. çalışma corelDraw la yapılabilir(orta kısımdaki yazı hariç) diğer çalışmalar ise parça parça photoshop'ta çalışılmış.(kısmen, Corel photo paint'te olabilir). Komple Corel'de yapılamayacağı aşikar...

cenazeyolu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
thematrix abimize teşekkür ediyoruz.
fakat hala inanmakta güçlük çekiyorum :)
gerek resim kalitesi gerek diger özellikleri..

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
bunun tartışmasına ne gerek var her program kendi alanında profesyoneldir iki programda küçümsenecek programlar değildir tabiki ama burada bir yönlendirme yapılacak ise bu çalışmalar için doğru adres shopdur...

Xmen62

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar Reklam Gibi Olmasın Ama Bi Arkadaş Bu Çalısmaları Corelde Yaptıgını İddaa Etti. İnanmadım. Sizlere Sormak İstedim..

Çalısmalar.. Lınklerde

1 :
mavitht.jpg

2 :
son342mc6.jpg

3 :
tht34de0.jpg

4 :
tht.jpg

5 :
tthtproje.jpg

Bence de mümkün çalışmalarda resimden işleme durumu yok.

Grafiksel çizimlere değişik kabartma, küçük aydınlatmalar (yıldız, ışık v.s.) kullanılmış.

Belki birleştirme veya düzenlemesini Photoshop ta veya Corel Photoeditor de yapmış olabilir.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
zaten gereken cevabı geldı... eğer program iyi derece kullanabiliyorsun yapılmyacak hiç bir şey yok...

eğer arkadaşınız Corel'de yaptım diyorsa rica edin size resimli anlatım hazırlansın, sorun orada çözülür

Yeş¡l

🏅Acemi Tasarımcı🏅
konuya acıklık getirelim madem öyle ben bir grafiker denilecek sıfatı henüz sahip olmadım büyük üstatlarımız karşısında ben by/suskun deyerli arkadaslar burdaki kimligim yesildir
fakat burda ben dahi sergileme yapmadıgım halde calısmalrarımı
adını vermekistemedigim diyecem ama walpperlarda ismini ibraz ediyorzaten sitede garfiker oldugumu biliyorsunki konu yu buraya tasıyarak inancını yenilemekde bulmusun careyi öncelikle bu konudan dolayı verilecek cevap sudur deyerli grafiker arkadaslar
gereken acıklamayı yapmıslar umarım senin konuyu buraya acmakla inamakda güclük cektigin calısmalarımı ve göremedigin bir cogunu simdi ben sergiliyorum üst düzey yönetimden ricam bu konudan dolayı üyelik haklarımın sınırlanacagını biliyorum
yönetim kurallarına ihlalde ediyor olabilirim ama üzülerek belirtmeli,yimki butarz kisilikler baskalarini cok cabuk malzeme etmeye cesaret buluyorlar bu nedenle simdi sergileyecek oldugum calısmalrda 12 -x3 x4 destegi ile pohtoshop kullanılmadan yapılmısdır umarım deyerli arkadasım benim bile sergilemekden cekindigim tasarımlarımı
yargılamak sana düsmez sayet ögrenmek istiyorum diye bri soru soracak olursan adresim belli ben sana senin icin gereken video ve gerekli acıklamayı bizzat yapıcam buda birdaha sana bilmeden ögrenmeden kimseyi yargıya istirak etmene mani olur umarım calsımalarımı sergilemeyi düsünüyordum bulundugum ortama saygısızlık etmemek icin ve bende bir yönetici olarak yayınlamıyorum ki seni nekadar süpeye düsürecek merak ediyorum saygılarımla

alonewolf33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tabikide. yapılabilir özellikle x4 de daha kolayca yapabilirsiniz =)

ejder katirci

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar corelde bu çalışmalar yapılabilir ama coreliin kapasitesi bukadar efekti kaldırmaz program kilitlenir kapanır

angelman_34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corelde her şey yapabilir iyi kulanıyorsa ben daha coreli çok iyi kullanan birini görmedim çok kapsamlı bir proğram ben bazen görüyorum corelde yapılmış çalışmaları inanamıyorum surat ifadem karanlıkta bir şeyden korkmuş insanlara dönüyor..:)

beyazajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sorun tam olarak net diil, asıl soru corel draw da bunu yapmak mümkünmü olacaktı sanırım, çünkü corel geniş bi aileye sahip, corel in photopaint i de var ve piksel tabanlı...
ama yinede coreldraw da bunu yapmak mümkün, hemde sıfırdan, biraz uuraşsam yaparım,
eğer inanmıyorsanız aşağıdaki resmi
rapid link ine tıklayıp çekerek corelde nasıl yapılmış inceleyin...

657h.jpg

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

rapid

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1. çalışma pixel tabanlı görünüyor muhtemelen onun zemini backround u photoshop geri kalanlar corelde yapılmış gibi duruyor.

aey

🌱Yeni Üye🌱
Kesinlikle ama kesinlikle bunlardan daha iyisinide corelde yapabilirsiniz. Ama tek şartla kullandığınız resimlerin her biri ya dekupeli gelmiş olmalı yada ayrıca corele taşınmış veya çizilmiş olmalı sonrası mesh seçeneğinin ( ustalığınıza kalmış ) ve diğer filtreler ile bakın ne harikalar çıkacaktır. Selamlar

mustivision

🌱Yeni Üye🌱
coreli yalamış yutmuş olmalı söyleyecek sözüm yok böylesine sanatkar adam yalanda söyleyemez

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
hepsi ve daha fazlası corel de yapılar bilir özellikle corel x5 butur çalışmalar dahada kolay corel derken corel fotopointi kas ediyorum. ama ben fotoshopta yapmayı tercih ederim :) daha kolay.