Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corelde devamlı aynı formatta kaydetme

sinsi-34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba arkadaşlar size bir sorum olcaktı...ben corelde folyoda kesilecek desenler çiziyorum ...ve bunu reklmacıya gönderip folyo kestiriyorum....buraya kadar herşey normal ...ama ben corel x3 kullanıyorum reklamcı ise corel12 kullanıyo ..ben her kaydetmemde 12yi seçmekten bıktım bazende unutuyorum sorun oluyo ...ben istiyorumki her kaydetmemde default olarak 12 olsun ..ne dersiniz olabilirmi? ben biraz kurcaladım ama yapamadım ..yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim ....

Benzer konular

eraksa

🌟Usta Tasarımcı🌟
herzaman aynı formatta kaydetmen için o kaydetmek istediğin versiyonda corel kullanmalısın yoksa manuel olarak surekli duzelteceksin

ALİ KARAKAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dersafisleri.com
Dostum o reklamcıya gideceksin, x3'ü kuracaksın. Zaten 12 ile 13 arasında çok fark yok. Bir iyilik yapmış olursun, reklamcını bir üst versiyona atlatmış olursun. Yoksa her kayıtta o işlemi yapmak zorunda kalırsın.

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
Dostum o reklamcıya gideceksin, x3'ü kuracaksın. Zaten 12 ile 13 arasında çok fark yok. Bir iyilik yapmış olursun, reklamcını bir üst versiyona atlatmış olursun. Yoksa her kayıtta o işlemi yapmak zorunda kalırsın.
Bu kadar kolay mı oluyor bu işler :) Reklamcı upgrade yapmak için para ödemek istemezzse?

sinsi-34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
makroyu upload eden eraksa arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum bakalım olacakmı bi deneyip göreyim ...cevap yaza herkese teşekkürler ..