Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corelden casmate folyo kesim

ŞAHİN REKLAM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar foyo kesim işi yapıyorum yazıları corelde hazırlayıp casmate ile makinaya yolluyorum sorun şu corelde verdiğim ölçü casmate atınca değişiyo küçülüyo nasıl düzelir çokkkkk acilll yardıma ihtiyacım var

Benzer konular

SUSKUN1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iki programı mm olarak ayarla iki program ayarı parklı olursa ondan yapabilir

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
hocam peki biz direk corelden graptec pc3100-60 makinasına ben yazıcıyı tanıtamadımm..?

By ÇaKAL

🌟Usta Tasarımcı🌟
casmatte ayrıyeten ölçü verebiliyorsun
ölçülere casmate verirsin

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
graphtech in sitesinden windows sürücülerini indir. printer olarak tanıt.corelden drekt kesersin.onuda yapamazsan rolandın , 60 lık sürücülerinden birini yükle yine keser corelden.

cihan_ofset

🌱Yeni Üye🌱
Kardeş senin yaşadığın sorunu ben de yaşadım. Bırak Corel'den casmate olayını. Flexi Sign 7,5 kur. Programı çalıştır. Boş bir sayfada birşeyler yaz. "Cut" işaretini tıkla kayıtlı ploter markaları çıkacak. Orda cihazınızın markasını ve serisini giriniz. Bağlantı noktasını Lpt 1 yap. Cut(kes) sayfasının motoru yani ayar penceresi görünecek oradan "send" tuşunu tıkla tıkır çalışacaktır. İllaki Corelde çalışıp kesim programlarından göndermek istiyorsan WMF uzantılı kaydet. Kesim programından import olayını gerçekleştir. Ölçüleride kesim programından ver sorun çıkmaz. Bir duanız yeter artar bile. Saygılarımla.

idarreklam

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım eps olarak kayderken sort type vector olsun +selected only +web_safe_filanames + do not show filter dialog bunlar işaretli olmayacak hadi kolay gelsin iyi çalışmalar

sevi tas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende aynı makie ve programı kullanıyorum sorun olmuyo nasıl gönderiyosun casemate

sevi tas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
export yaparken hangi formatta gönderdin

recdor

🌱Yeni Üye🌱
sevi arkadasım exportladınmı zaten EPS formatına göner ve nasıl böle bi sorunla karşılastıgınızı anlamadım ben corelden casmate ye alıyorum ve direk cut cut bitti MUTOH farkı ile tabi

senafisreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bende zamanında bu tür sorunlar yaşamıştım. Corel de çalıştığın işi export ederken, adobe illustrator olarak gönder ve son seçenekte (adobe illustrator 88) seçili olsun. Veya Corelde çalıştığın işi kesim haline sıkıştırdıktan sonra etrafına bir kare çiz, işi casmate getirdikten sonra kontrol edebilmen için, yinede ölçü değişiyorsa, corelde verdiğin çerçeve ölçüsünü casmatede verirsin hiç bir sorun olmaz...

kesanmurat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sign cut diye bi progam var
direk corelden kesime gönderiyon
yanlız trial 1 hafta izin veriyo her hafta yeni email alıp kesiyon
tam sürümü bulamadım

zombi1976

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şaşırdım

bende aynı programı kullanıyorum milim şaşmıyor siz export larken yanlış yapıyorsunuz zannedersem

sinsi-34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
corelde çiz eps olarak export et ve casmateyi aç getir de ve corelden export ettiğin dosyayı bul aç ve makinaya gönder ...

cebecii_mc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkdaşlar bende casmeta kullanıyorum makinada dgı ve folyo kesiminde makina tırtırlı kesiyor acaba yardımcı olabilirmisiniz

sevgilim05

🌱Yeni Üye🌱
roland camm 1 kesicimiz var ama çalışıtıramıyoruz programımız yok casmate yi nerden bulabiliriz yardımcı olursanız sevinirim

korkaks

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
t.me
evet yaa bendede cas mate vardı cd yi kaybedince flexi ye dondum ama memnun değilim arkadaslar buradan paylaşabilirmisizniz corelden kesmek için yamayı

xman22

🌱Yeni Üye🌱
merhaba bende casmate programı kullanıyorm ve kesimleri graphtec ce3000 ploterde yapıyorum bilgisayarım ise windovs98 işletim sistemi kurulu bu durumda hiç bir sorun yok ancak kesiciyi xp işletim sistemi olan bilgisayara kurduğumda yada kendi bilgisayarıma xp kurduğumda bu graphtec ce 3000 ploteri çalıştıramıyorum yardımcı olurmusunuz.sayıgılarımla

eboola

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corelden export ederken export yüzdesi %100 olmalı. bi kontrol ediver. diğer arkadaşlarımın çözüm önerileri de doğru ayrıca.