Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corel'den export ettiğim dosyayı illustratorde göremiyorum...

ahura

🏅Acemi Tasarımcı🏅
photoshopta katmanlar halinde hazırlanmış bir iş var. bu işi CTRL E ile birleştirip tek katman olarak TIFF kaydediyorum, sonra Corel'a alıp oradan da şeklini yazılarını ayarlayıp Illustratör'e export ediyorum. illustratör'de açtığımda, outline görünümünde hiçbir şey görünmüyor. ama diğer işlerde bu görünüm var.

acaba sorun ne olabilir?

şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

Benzer konular

sunshine20

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corel ve illustrator birbirine uyumlu programlar değildir bu yüzden çalışmalarda hata alabilirsin sana tavsiyem ya corelde yap çalışmayı yada illustratorde

babushka1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
photoshopta katmanlar halinde hazırlanmış bir iş var. bu işi CTRL E ile birleştirip tek katman olarak TIFF kaydediyorum, sonra Corel'a alıp oradan da şeklini yazılarını ayarlayıp Illustratör'e export ediyorum. illustratör'de açtığımda, outline görünümünde hiçbir şey görünmüyor. ama diğer işlerde bu görünüm var.

acaba sorun ne olabilir?

Birde PDF olarak göndermeyi deneyiniz.

ahura

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corel ve illustrator birbirine uyumlu programlar değildir bu yüzden çalışmalarda hata alabilirsin sana tavsiyem ya corelde yap çalışmayı yada illustratorde

çalışma zaten iran'dan hazır geldi photoshopta. onu çevirmemiz gerekiyor illustratore...

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑

acaba sorun ne olabilir?

hazır gelen çalışmayı direk CorelDRAW 'da açıp, gerekli tasarım düzenlemelerini yaptıktan sonra PDF olarak Aİ 'ye çekerseniz sorun yaşamazsınız.

bu tezinize katılmıyorum,
eğer her iki programın ortak yönlerini keşfedebildiyseniz pekala sorunsuz uyumlu
bir biçimde faydalanabilirsiniz.

Birde PDF olarak göndermeyi deneyiniz.

PDf tavsiyesi doğru bir seçim

çalışma zaten iran'dan hazır geldi photoshopta. onu çevirmemiz gerekiyor illustratore...

PDF en kolay ve sorunsuz biçim.

ahura

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir resim eklemeye çalıştım, bilmiyorum açılır mı. orada açıklamak istediğim şey görünmekte. üstteki resimdeki gibi olması gerekirken çalışma, illustratore alınca bu şekilde görünüyor. daha doğrusu görünmüyor :) bu photoshoptan alınmış bir dosya. ama başka programlardan (corel gibi, freehand gibi) işleri alınca sorunsuz görünüyor illustratorde. kafayı yiycem arkadaşlar lütfen yardım...

yüklediğim resmin adresi:

https://imageshack.us/photo/my-images/850/ornekc.jpg/

Son düzenleme: