Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corelx5 beta sürümü cıkmıstır

unalank

🏅Acemi Tasarımcı🏅
DAHA ISTERSENIZ GONDERIRIIM COREL X5 CIKMISTIR
corelx5s.jpg
[/URL][/IMG]

Benzer konular

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
beta sürümü olmasın bu ? daha çıkmadı diye biliyorum ben ama ?

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
betasını indirdim deneme amaçlı kurdum. Gözüme çarpan en büyük özelliği sayfadaki renklerin tamamını gösteren bir pencere döküman palet bir diğeri ise mesh lerde. İstenen mesh noktaları şeffaf yapılabiliyor. Artistic media ya yeni fırçalar eklenmiş. Corel 4 deki bir hata giderilmiş. texlerin Control tuşuna basarak numerik keylerle büyültme - küçültme tekrar aktif olmuş. Corel 4 de varmıydı dikkatimi çekmedi table diye ayrı bir başlık açılmış. Çizilen her kareyi ayrı ayrı işleyebiliyorsun.

ancak bir sorun hala devam ediyor. Linkli olarak çağrılan resimlerin yeri değiştiğinde daha sonra tekrara tanıtma imkanı yok. Çaresiz resimleri ya tamamen embetleyeceğiz yada tekrardan lik vererek importlayacağız. sanırım 2 yeni çizim özelliği eklenmiş. Birde yeni pattern leri unutmamak lazım. Benim gözüme takılanlar bunlar.

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
file/collect for output diye bir özellik eklenmiş. Basit olarak yaptığım denemede linkli dosyaları sorunsuz tanıdığının gördüm. Bnece en önemli özelliği bu.

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
CorelDRAW X5 beta 3 bir şekilde dışarı sızmış. Fakat dikkat edin, Corel beta grubu dışındaki beta dosyaları virüs içeriyor olabilir. Yazılımların portable sürümlerindeki gibi virüsler ilk başlarda tanımlanamasa da sonradan antivirüs yazılımları bu sürümlerde virüs olduğu uyarısı veriyor.
Corel 4 deki bir hata giderilmiş. texlerin Control tuşuna basarak numerik keylerle büyültme - küçültme tekrar aktif olmuş. Corel 4 de varmıydı dikkatimi çekmedi table diye ayrı bir başlık açılmış.
Font büyütme/küçültme kısayol sorunu X4 servis paketlerinin biriyle düzeltilmişti. Table aracı da X4 te gelen yeni bir özellik. CorelDRAW X5'te çok fazla sayıda yenilik yenilik var. Yine de beta sürümünü bir şekilde edinirseniz yüklerken tekrar düşünün.

Henüz resmi olarak X5 çıkmamıştır.

unalank

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evt beta surumu yanlız anlamadıgım beta surmunun lınklerıde mı yasak vermek:)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
evt beta surumu yanlız anlamadıgım beta surmunun lınklerıde mı yasak vermek:)

Corel grubu x5Beta sürümünü resmi olarak kullanıma sunmamıştır. x5 büyük ihtimal ile illegal yoldan dağıtılmaya başlanmıştır. Bu yüzden bağlantı adreslerini forumda veremiyoruz.