Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Creative takim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tntrus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaslar herkese cevap yazamiyorum yogunluktan ilgilenmedigimi dusunmeyin mutlaka olumlu olumsuzda olsa geri donus yapacagim

aolgun

🌱Yeni Üye🌱
selam msn:aolgun1@e-kolay.net mail:ayhanolgun74@hotmail.com adresinden irtibata geçebiliriz....

banev

🌱Yeni Üye🌱
merhaba işinizi en kısa zamanda bitirme garantisiyle size yardımcı olmak isteriz. dirtbag2877@hotmail yada krokipoti@hotmail adresinden irtibata geçerseniz detayları konusuruz.ileri düzeyde illustrator cs4,photoshop cs4,indesing cs4,freehand mx,coreldraw programları kullanabiliyoruz.portfoyumüze dinodream.com/portfolio/krokipoti linkinden ulasabilirsiniz.fiyatda makulumuz.isterseniz görüşelim teşekkürler.

ymn

🌱Yeni Üye🌱
Ajanslik konusunda yeni hizmet vermeye baslayan ama musterileri cok olan firmamiz gozden irak ama internetten yakin web tasarimcilari,brosur flayer poster katalog calismalari yapabilecek dizayner arkadaslar ariyoruz proje bazli calisilacak her is harcanan emege gore degerlendirilecek, ilgilenen arkadaslarin ornek calismalarini gondermesini rica ederiz .ofisimiz ukrayna da oldugundan internet uzerinden msn skype vs gorusulup calisilacak,ben bu islerde superim diyorsan ve bizide ikna edersen burada surekli kadroluda calisabiliriz.Genellikle truzim textile ve restorant lar ile calisiyoruz
Merhaba, tekstil, restorant ve turizm sektörüne çok çalıştım, eğer ilgilenirseniz iş örneklerimi ve cv'mi gönderebilirim... iyi çalışmalar

meltemataoglu@hotmail.com

taner6767

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selamlar görüşmek isterdim..taner6767@wlive.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...