Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cromwell Tank

road_runner

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
14299.jpg

2.Dünya savaşı ingiliz Cromwell Tank. 2 günde toplam 15-16 saat kadar sürdü

Benzer konular

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
çizim profesyonelce tebrikler ama kaplama zayıf kalmış.

bunun max dosyasını paylaşırsan seviniriz.
gerçi bu modeller internette 30-35 $ ama seninle grafikerler.net kardeşiyiz :D

pylaşım için teşekkürler.

the deep

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok başarılı bir çalışma elinize sağlık. Tebrikler

road_runner

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk tank cromwell değil Comet tankı

2.churchill tankı tasarımı berbat ve animasyon için kullanılması komik olur

3.bedava dediğin ise daha önceden benim kullanmaya çalıştığım ama 3ds formatında olduğu için 3dsmax'ta kullanılması lanet olan tank.ki ben bunu kullanmak yerine tekrar sıfırdan modelledim.İstersen denemesi bedava

Neyse yakında bu tankla bi animasyon yapıcam izleyenlerin kıçı düşecek ama bu tank ne yazık ki imha edilenler arasında olacak:D

Daha geniş bilgi için :
Michael Wittmann - Vikipedi

son olarak paylaşmaktan bahsetmişsin bak dostum bu yaptığım tankta emek var herhangi bir siteden kopyala yapıştır veya rapid linki değil.Ayrıca bunu turbosquidde satmayı planlıyorum

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
arkadaşım , çalışmanı paylaşmaya bilirsin, yanlız , konuşma uslubuna dikkat et lütfen, ayrıca modelleme güzel olmuş eline sağlık, kaplama hiç olmamış , kendini geliştirmen lazım, kuş olmadan uçmaya çalışırsan , betona çakılırsın sana tavsiyem olsun, önce bi işi tam anlamıyla öğren daha sonra animasyona geç bence, modelleme güzel kaplama iyi değil, render iyi değil, görüyorumki yeterince emek vermemişsin, unutma dostum, bi işi öğrenmeden bütün işleri yapim diğenler ,, aslında hiç bir işi tam anlamıyla başaramazlar, buradaki insanlar, ne videolar ne çalışmalar, gördü, yani senin bahsettiğin animasyon çok önemli değil , şöyle önemli değil, sen işini insanları etkilemek için yaparsan ve birilerinle yarış içine girersen bu senin için iyi başarızsızlık olur, önce kendini inandır, bu çalışma profesyonelmi, senin çalışmanın , diğer çalışmalardan ne artısı var ben anlayamadım, heralde benim cahilliğim, sen dünyanın en iyi sanatçısı olsande boş biliyormusun , önemli olan çalışmanı beğendirmeye çalışırken insanların saygısını kazanman, saygısız birine burda kimse saygı göstermez, ayrıca normal hayatta, sen saygısız ne konuştuğunu bilmeyen birisin diye sana para vermezler, şimdi önce bi silkelen kendine gel , görsel açıdan çalışman kötününde ötesi saygılar

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
Haklısın gökhan konuşma üslübumu değiştirsem iyi olacak ama arkadaşın çalışmama ucuz ve hatta bedava demesi canımı sıktı.bi anlık çoşku yani.Bu arada animayon konusunda da bi kaç çalışmam var:

Düşeş Production-Desing by Kenan on Vimeo
3dsmax panther moving test on Vimeo

tşk ederim, şunu söylemeye çalışıyorum sana, kim ne isterse söylemekde özgür, o kişi senin çalışmana bedava yada ucuz demiyor, modelin bu sitelerde değeri budur diyor, bu senin çalışmanın başarısız,basit olduğunu gösteren bir cümle değil, sen bi model yaparın 150.000 TL satarsın, ama aynı model bi sitede 5 TL satılıyor olabilir, yani aranızdaki konu da anlaşmazlık var, sen aslında haklısın bana göre, insan kendi olurşturduğu bir işi paylaşmak istemez, ben olsam bende paylaşmam, konu şu ; sen yaptığın çalışmayı bizlerle paylaşıyorsun, ama insanlar senden çalışmanın kendisini istiyor , isteyemezler, ben olsam bende vermem, bir besteci düşün, adam emek vermiş nota yazıyor, beste yapıyor, sonra internetemi yayıyor ?? hayır, satıyor, yani sen sonuna kadar haklı olduğun bir konuda, hatalı duruma düşüyorsun, konuşma şeklinle herkezi karşına alıyorsun, daha sonra kimden destek isteyebiilirsin ? böyle bir sitedeki arkadaşlıklar , tartışmaktan daha iyidir,

animasyonlarına gelince, zarlı animasyon ve diğeri, ciddi emek vermiş olsanda, bu işi satmış olsanda, daha iyi işler çıkarabilirsin, animasyonlarda açıkca görünüyor, modeleme ışık kamera kullanımı eksikleri var, başarılarını devamını dilerim

road_runner

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Anlayışın için asıl ben teşekkür ederim gökhan.Hayırlı ramazanlar

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
tşk ederim, şunu söylemeye çalışıyorum sana, kim ne isterse söylemekde özgür, o kişi senin çalışmana bedava yada ucuz demiyor, modelin bu sitelerde değeri budur diyor, bu senin çalışmanın başarısız,basit olduğunu gösteren bir cümle değil, sen bi model yaparın 150.000 TL satarsın, ama aynı model bi sitede 5 TL satılıyor olabilir, yani aranızdaki konu da anlaşmazlık var, sen aslında haklısın bana göre, insan kendi olurşturduğu bir işi paylaşmak istemez, ben olsam bende paylaşmam, konu şu ; sen yaptığın çalışmayı bizlerle paylaşıyorsun, ama insanlar senden çalışmanın kendisini istiyor , isteyemezler, ben olsam bende vermem, bir besteci düşün, adam emek vermiş nota yazıyor, beste yapıyor, sonra internetemi yayıyor ?? hayır, satıyor, yani sen sonuna kadar haklı olduğun bir konuda, hatalı duruma düşüyorsun, konuşma şeklinle herkezi karşına alıyorsun, daha sonra kimden destek isteyebiilirsin ? böyle bir sitedeki arkadaşlıklar , tartışmaktan daha iyidir,

animasyonlarına gelince, zarlı animasyon ve diğeri, ciddi emek vermiş olsanda, bu işi satmış olsanda, daha iyi işler çıkarabilirsin, animasyonlarda açıkca görünüyor, modeleme ışık kamera kullanımı eksikleri var, başarılarını devamını dilerim

size göre başkasının yaptığını paylaşmak daha etik kendi yaptığını paylaşmaktan...
bune bencillik denir. yalnız arkadaşın paylaşmamasına değil. sadece başkasının emeğini paylaşma görüşüne bencillik denir.

neyse adam çalışma sunmuş onu konuşmamız gerekiyor aslında.
hep böyle yapıyoruz maalesef. benim yorumujm çok guzelde olabilir, çok saçmada. ama bir tartışma başlıyorsa çalışmayı gölgeliyorsa bu ; tartışmaya giren herkes sorumludur.

birde bu mesajım geneldir: biz turkler topa vurmadan önce ilk artistik hareketleri öğreniriz... hangi birimizin kanında yok ki bu ? :D