Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

CS5 Font önizleme

##omar##

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar ps sürümlerinde genelde fontların önizlemeli olduyordu cs5 var bende ama fontlar sadece ismi ve önizlemeside yok gösterme ihtimalimiz varmıdır acaba :)

Benzer konular

porcelain

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Preferences->Type->Font Preview Size'i işaretle ve yanındaki kutucuktanda boyutunu seç bu kadar:D

##omar##

🌱Yeni Üye🌱
sağolasın topram sende olmasan :artipuan:

geb35

🌱Yeni Üye🌱
Yalnız bende aynı sorunla karşı karşıyayım ve adobe cs5'i türkçe kullanıyorum , haliyle Preferences->Type->Font Preview Size bunların nerde olduğu hakkında bi bilgim yok :/

porcelain

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ayarlara gir oradan font veya yazı tipi yazar herhalde hiç türkçe kullanmadım ki sen ayarlara gir ve yazı ile alakalı olan başlıktan bence bu ayarı bulabilirsin sadece biraz karıştırman gerekecek ama sıralama olarak istersen photoshop'a tıklayıp ayarlar(Tercihler)'e tıklayıp oradan sağdaki başlıklardan alttan 2.ye tıkla bende type yazıyor artık onu nasıl türkçeleştirdiler bilemem neyse oraya tıkladığın zaman sağda görünecek yazılara bak ve karşılığında açılır menu olan benim demek istediğim. Açılır menüden istediğin büyüklüğü seç

tazboy

🌱Yeni Üye🌱
Bu yazdıklarının hiç birisi bende çalışmıyor illistrator cs5 ve cs5.1 de fontlar gitti gelmiyor :(
sadece type>font dan görebiliyorum character in altında göstermiyor

tazboy

🌱Yeni Üye🌱
Yalnız bende aynı sorunla karşı karşıyayım ve adobe cs5'i türkçe kullanıyorum , haliyle Preferences->Type->Font Preview Size bunların nerde olduğu hakkında bi bilgim yok :/

Bu programları nasıl Türkçe kullanabiliyorsunuz anlamıyorum.tercümeleri tamamen saçmalık.Feather ı Tüy diye çeviriyordur :rofl: Ben bir kere denedim Türkçesinden hiç bir halt anlamadım direk sildim hehe :tongueout: