Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çukurova Rock GünLeri

kiddyhopes

🌱Yeni Üye🌱
henüz bu sene sınava girecek 1 grafiker adayı oLarak benden rica eden 1 arkadaşım sayesinde yaptığım iLk afiş tasarımım.
yorumLarınız için şimdiden teşekkürLer :smile:
afifr8.jpg

Benzer konular

oomlet

🌟Usta Tasarımcı🌟
fena görünmüyo
biraz üstünde değişiklikler yapılabilir gibi ama

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
Nerden başlasam diye düşündüm bi an,
Öncelikle font seçimin yanlış, hemen hemen hepsi hatta, daha okunaklı ve ilk bakışta ne anlatmak istediğini anlatan; bakanında rahatça anlayabileceği font kullanmanı öneririm.
tipografi olayını komple elden geçirmen gerekli tarihler arasında çok büyük bi kopukluk var. Ücretsiz yazısı neden bu kadar büyük, afişte ilk sırada olması gerekli konser başlığı ile aynı puntoda. Günleri yazısı günlre gibi okunuyo !!!

Arkadaşım anlatmak ile bitmez, bence sil baştan bi çalışma yap. kolay gelsin

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşınız başka grafiker adaylarına da ricada bulunduysa onların çalışmalarıda görmek lazım. Ama bir aday için daha farklı çalışabilirdiniz..
Grup isimlerini tek karakter yerine, tüm rock gruplarında olduğu gibi kendi logolarını kullanabilirdin..Okunaklı, neyin ne olduğu bir afiş için biraz daha araştırma yapmanı tavsiye ederim. Photosopta herşey brush ve glower, dropshadow demek değildir..İletişim bilgilerinide silmen gerekmekte.

dizayn42

🌱Yeni Üye🌱
bende anadan çukurovalıyım ama ben neden yapamıyorum böyle şeyleri anlayamadım bir türlü