Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

cutting plotter sd720 sorunu

duo

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar,

cutting plotter sd720 makina kullanmaya başladık, corel draw programından dosyayı eps halinde export edip. artcut programına import edince tasarım ters dönüyor ve ölçeği küçülüyor ? bu makinayı kullanan yada bu sorun hakkında bilgisi olan varmı acaba ?

Benzer konular

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Artcut programında sayfa ölçülerini kontrol et.syafa ölçülerin küçük olduğu için ölçüde otomatik küçülüyor.ideal ölçüyü bulduğun an exportladığın ters dönmez.

SpeedLife

🌱Yeni Üye🌱
cutting plotter sd720

cutting plotter sd720 yeni makina aldık fakat driver problemimiz var.kullanan arkadşlar driver ı paylaşabilirmi.şimdiden teşekrler.

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
işi birde "ai" soyadlı gönderin belki olur...

SpeedLife

🌱Yeni Üye🌱
namasteee pc cihazı hiç görmüyo.düne kadar graptech ce3000 kullanıyorduk usb den bağlanıyoduk ve sorun yoktu.cutting plotter sd720 com1 den bağlıyoz bağlanmıyo. cihazın içinde 2 tane cd cıktı ve hic bi fonksiyonu yok daha açık bilgi verirsen sevinirim.driver işimizi görürmü onuda bilmiyorum.yardımlarını bekliyorum.

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Birinci cd i tak artcut programını kur.programı çalıştırınca senden 2. cd i isteyecek 2. cd kilit cdsi, onuda tak kilidi açar.programdan sd 720 i bul com porttan tanıt
gerisi export ve import

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sonunda halletim.cok tesekkr ederim.

Hallettiğine bizde memnun olduk ama nasıl hallettiğini yazmadan kaçıyorsun.Bu konuya şimdiye kadar 82 kişi bakmış bari nasıl hallettiğini yazda bakan herkes faydalansın.

afidanci66

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sd720

Hallettiğine bizde memnun olduk ama nasıl hallettiğini yazmadan kaçıyorsun.Bu konuya şimdiye kadar 82 kişi bakmış bari nasıl hallettiğini yazda bakan herkes faydalansın.

Graficar kardeş:)
bellik ki senin bu makina hakkında bilgin çok. Bu tür çin makinaları hakkında bizlere önerin nedir. Yani 2000 civarında seyir eden bu makinalar mı? Yoksa diğer markalar mı? Fiyat/Performans açısından bir bilgi patlat gözlerimiz açılsın. Bak bu makinayı almam senin yazacağım cevaba bağlı. Bende izmir'deyim bu makina hakkındaki görüşün ve tavsiyen nedir.

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ali bey acı bir gerçeğe parmak basmışsınız.Makinalar hakkında yorum yazmak bazı kimseleri rahatsız eder kanısındayım.Bizim amacımız forumda sorunu olanlara yardımcı olmaktır.şu makina daha iyi şu makina yaramaz diye bir şey yazmak,reklam olur.
Hem sen bu işin daniskasını biliyorsun.uzaktanda tanışıyoruz.Bu soruna cevap veremeyecegim kusura bakmayın.

aliyılmaz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sd 720

arkadaşlar bu sorunu ben de yaşamıştım sagolsun antakyada can reklam ürünleri harun beye burdan çok teşekkür ederek bu konuyu sizinle paylaşmak istedim corelde çalıştıgın işi tek renk olarak siyah olarak plt formatında kaydederseniz iş aynı ölçüde size gelecektir.hiçbir sorun yaşamayacaksınız ayrıca bu kesim için mümkünse corel 11 yada 12 kulllanalım digerlerinde dalgalı kesecektir

lim10

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşler benim çalıştığım firmadada bu plotterden var..kesimi iyi ama bazen zarıltılı bir ses çıkartıyor ve kesimde kaydırma yapmaya başlıyor ..yada tam bit meye yakın çekerken zarıltı yapıyor,ve bir de reset attığımda'da zarıltı yapıyor....yada hep zarıldıyor böle bişi başına gelen yada çözümü bilen varsa zevinirim...saygılar..

lim10

🌱Yeni Üye🌱
bizdede bu makinadan var bazı sorunlar yaşıyorum...resetleyince zarıltı yapıyor.ayrıca iş bitimine yakın zarıltı yapıyor ve kaydırıyor işi.önceden uzun işlerde bu sorunu veriyordu şimdi kısa parçalardada bu sorunu yapıyor.DXF olarak export ediyorum.tavsiye edeceğiniz başka export formatları varsa söyleyin.

cenkreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu plotter flexing pro da calisiyor.ben calistirdim sorunsuz kullaniyorum.

cebecii_mc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
flexside nsıl kullandın yardımcı olurmusun ben çalıştırmadımda acill yardımm.

cebecii_mc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bana artcut programı lazım cuttin plotter sd 720 kesim yapmak için acill yardım

cebecii_mc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bendede aynı makina var ve şu an flexi den kesime vveriyorum ama yeni sorun oluştu keseceyim yazıyı 4 cm olarak ayarlıyorum ama makina 12 cm kesiyor bu konuda bi bilgisi olan varsa acill yardımmm..

merlodi

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşlar sd720 makinamın driverini nasıl bulabilirim ve bulujunca nasıl kurabilirim acil yardımcı oluısanız sevinirim iyi çalışmalar adanabasakreklam@hotmal.com

SHN21

🌱Yeni Üye🌱
cutting plotter sd720 kurulum ve tanıtım cd si olan arkadaşlar var mı

namasteee pc cihazı hiç görmüyo.düne kadar graptech ce3000 kullanıyorduk usb den bağlanıyoduk ve sorun yoktu.cutting plotter sd720 com1 den bağlıyoz bağlanmıyo. cihazın içinde 2 tane cd cıktı ve hic bi fonksiyonu yok daha açık bilgi verirsen sevinirim.driver işimizi görürmü onuda bilmiyorum.yardımlarını bekliyorum.

cutting plotter sd720 kurulum ve tanıtım cd si olan arkadaşlar var mı
şimdiden teşekkür ederim

SHN21

🌱Yeni Üye🌱
cutting plotter sd720 kurulum ve tanıtım cd si olan arkadaşlar var mı kurulum cd ve tanıtım cd ni indirebileceğim bir linkte olabilir
şimdiden teşekkür ederim