Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Daha bi kaç saat önce yaptığım Kartvizit Çalışmamı Beğencekmisiniz bakalım :D

b3drock666

🏅Acemi Tasarımcı🏅
nazarucuzlukly3.jpg

Benzer konular

pinn

🌱Yeni Üye🌱
resimler biraz soluk gibi geldi. adresi de biraz daha kucuk yazip resmin ustune de denk getirmesen , mail adresinde n ve u yu kucuk yazsan daha iyi olmazmiydiki:) umarim kirilmadin arkadasim. eline saglik :)

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
bi kartvizit için çok kalabalık bi çalışma. daha sade olmalı.o fotolara hiç gerek yok eğer illa gerek varsa da fotografların kesim yerlerindeki hareket birbirini tamamlamıyor göz yoruyor. yeni bir çalışma yapmanızı tavsiye ederim şahsen.

çalışmalarında kolaylıklar dilerim arkadaşım:)

smarty

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.yenidata.com
ben de yeni başladım sayılır bu işe ama kartvizitlerde resim olması taraftarı değilim el ilanı gibi oluyo

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
bir kartvizite göre cok dagınık ve düzensiz geldi bana.karısık ve gözü yoruyor.yazının fontları da öyle..bilemiyorum biraz daha sade ve nitelikli bişeyler yapabilirsin..sanırım belli bir fikir oluşmadıgı için kafanda böyle bir sonuc cıktı..kafan gibi karmakarışık olmus sanki :D kolay gelsin arkadasım..

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok kalabalık resimler yazılar kartvizite hiç bi şekilde gitmemiş arkadsımın dediği gibi el ilanına benzemiş.zemin olsun yazı olsun resim olsun hiç iyi durmuyo be arkadasım.

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Resimlerin kalitesi çok düşük ve solgun. Adresler ise resimlerden daha çok ön planda olmuş. Kolay gelsin.

b3drock666

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tşk ederim arklar yorumlar için... bu kartvizitin çok düzensiz olduğu
resimlerin soluk olduğu doğru evet.. çünkü müşteri öyle istedi.
e bizde müşteri odalı çalıştığımıza göre problem yok.. =)

daha sade ve daha kaliteli çalışmaları sizinle paylaşıcam en kısa zamanda......Valör Reklam

pardon
müşteri odaklı :D

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
kartvizit mi broşür mü nerde kurumsal kimlik anlayışı anlayamadım :)))

berdushgrafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok karmasık. zaten anlamış degilim kartvizitte musteri neden fotograf ister. bi anlayan varsa bana anlatirsa sevinirim gerçekten

deniz55

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinamikajans.com
kartvizit çalışması için çok hareketli değilmi arkadaşım , renklerde çok soluk kalmış biraz daha sade bir kartvizit çalışması daha güzel olacağından eminim... Sen bunu başarırsın :)