Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dans Kursu Time to Dance

zahidkoc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir arkadasimin dans kursu icin hazirlamis oldugum afis.

gkden.png

Yorumlariniz benim icin onemli arkadaslar...

Benzer konular

firlama35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk kez ilk yorumu yapıyorum ... :)
Öncelikle emeğinize sağlık.. Dans kursu amacına uygun bir çalışma şeklinde yalnız...
Alttaki yazıların okunabilirliğini, yazıların altına verdiğiniz beyaz gölge sağlayamamış, yani okunması zor görünüyor. Belkide fontlarıyla oynamalasınız...
Ayrıca "Time to Dance" yazısının rengi biraz soluk olmuş daha canlı bir renkle yada efektlerle bence ön plana çıkarılmalı...
Tabi bunlar benim görüşüm... Belkide birileri için fevkalade olmuştur :)
Kolaylıklar, başarılar...

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok fazla vektör var bence biraz sadeleştirilmeli.

lauzssi

🌱Yeni Üye🌱
Resimin üstüyle altı arasında büyük fark var. Aşağıya giderken uyum bozuluyor. Arkadaşında dediği gibi aşağıda çok fazla vektör kullanmışsın ve gri tonlamalar pek uymamış gibi. "Time to Dance" bana göre arkasındaki orange çizgilere uyumu gayet hoş, pek bir sorun göremedim. Paylaşım için teşekkürler.

ErolGS

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar !
Bence "Time to dance" yazisinin renkleri ile arka fonda kullanilan turuncu renkler birbirlerine hic uymamislar. Time to dance Siyah olursa daha cok uyacaga benziyor. Ayrica asagilara inildikce afis cok berbat görünüyor. Yazilar renkler vektor cizimler birbirlerine karismis.

Onun haricinde afise tarafsiz gözle bakarsaniz yani bunun bir dans okulu icin yapildigini düsünmeden bakarsaniz, sanki afis bir party yada konser afisiymis gibi duruyor.

Saygilarimla kolay gelsin.

zahidkoc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaslar oncelikle yorumlariniz icin tesekkur ederim. Alt kisim ile ilgili ortak bir gorus var ve acikcasi bunun ben de farkindayim. Tavsiyeniz varsa eger, duymaktan memnun olurum...

hasantürkten

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.limk.com
afıstekı zeybek resmi afişteki çılgın ve genç işi olayını söndürmüşe benziyor ve fazlasıyla vektörel çizim var time to dance kısmı çok hoşuma gitti ellerine sağlık

Hulya AKSAKAL

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğinize sağlık,etraftaki yazıları yani misket hayay yazılarıda diğerleri gigi sarı çizgilerin üzerinde olmalı bölece dah auyumlu olmuş olur. hatta ortadaki dans figürünü o yazıların tam ortasında kalacak şekildede ayarlaya bilirsiniz bu benim fkrim kolay gelsin

menzil61

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bana soracak olursan kardeşim eğlenceli bi çalışma hazırlamışsın ve afişin üst kısmında kullandığın renklerle zemin uyum sağlamış. Fakat " time to " yazısı soluk kalmış denebilir. Kullanmış olduğun yeşilin tonunu biraz daha koyulaştırmalısın bence. Veya aynı rengin üç ton koyusuyla kontür atmalısın.

İkinci olarak altta bulunan abstrak şekilleri azaltmalısın ve üst katman olarak kullanmalısın. Rek konusunda da yeşil veya koyu buz mavisini kullanmanı öneririm.
Tekrar söylüyorum çalışman yinede canlı ve eğlenceli olmuş kardeşim.

İyi çalışmalar..

denekeninbucak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bana göre çalışma güzel ancak dans kursu için değil daha çok çocuklara hitap edebilecek bir çalışma bence anadolu ateşinin çalışmalarına falan bakarsan daha ilginç tasarımlar çıkarabilirsin emeğine sağlık

zahidkoc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar ilginiz için çok teşekkur ederim, fikirlerinizide dikkate alarak en kısa zamanda tekarar ilgileneceğim.