Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

deneme kartvizit çalışması

kensay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
jNPUr.jpg

yNzQl.jpg

İlk kartvizit çalışmam sayılır.Yorum rica :angel:

Benzer konular

design_tolga

🌟Usta Tasarımcı🌟
grafil tasarım t si fazlasıyla dikkatimi çekti bütün ilgimi oraya verdim grafik basarım mı yoksa dedim bence o yazı tipi değişmeli arkada tarafta gölgeye gerek yok ve logoyu kısmi laklı yaptırırsan kartvizit olur işte :D

kensay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) sen söyleyince dikkatimi çekti evet haklısın font değişmeli yada t üzerinde oynamalıyım :) Baskı konusunda pek tecrübem yok nasıl istediğim gibi durur bilemedim bende gölge ile vurguladım ama bahsettiğin konuyu da araştırıp öğreneceğim

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Yazıyım mı yazmayayım mı karar veremedim ama o "logo" bana hiç bir şey ifade etmedi ...

design_tolga

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yazıyım mı yazmayayım mı karar veremedim ama o "logo" bana hiç bir şey ifade etmedi ...

hehe sen öyle diyene kadar logonun bir anlamı vardır diye düşünmüştüm.
eğer illada o logoyu kullanacaksan altındaki yazıyla bir simetri yakalamalısın

kensay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
https://www.istanbulkartvizit.net/files/3.jpg
kısmi lak örnek sen bu vurguyu sadece logoya yaptıracaksın

Teşekkür ederim ..

:) sorun değil tabi ki yazacaksınız :)Adım ve soyadımın ilk harflerinden (A&S) bir logo çıkartmaya çalıştım kendime ve severek kullanıyorum aslında ilk halinde baştaki yay işareti daha uzun ve ok şeklindeydi :) sonra değiştirdim bu şekilde kullanmaya karar verdim

kensay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Senin gönderdiğini gördüm evet konuyu anladım :) Tasarımı normal gönderip baskıda özellikle belirtilecek bir konu oluyor sanırım ...

Kursa nisan ayında başladım maalesef ki kurslarda baskı teknikleri ve tasarım öğretilmiyor :) bende mesleği icra etmiyorum daha kendimi çok geliştirip bir fırın ekmek yemeden hatta bir kaç fırın :)

design_tolga

🌟Usta Tasarımcı🌟
herkes aynıydı ben kurs almadım ama iş yerlerinde lazım olur diye sadece kursa kayıt yaptırıp zamanı gelince birde sertifikayı almaya gittim :D

kensay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) bende inşallah zamanla fazlasıyla eksiklerimi kapatırım

design_tolga

🌟Usta Tasarımcı🌟
merak istek başlıca unsur yetenek ayrı birşey ben kendimi yetenekli görmüyorum neden onuda bilmiyorum sanırsam elle çizim yeteneğim olmadığı için sanırsam ama hayal gücüm iyidir. o yüzden yetenek ilk unsur olmasına karşın ben en son yazıyorum başarılar.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Logo ve tasarıma tekrar tekrar baktım, logo biraz daha anlamlı gelmeye başlasa da yine de işte budur durumunda değil bence ki S harfini daha anlaşılır ve şık hale getirmek gerekli. ogoyu arkaplana işledikten sonra ismi yazdığınız yer sanki isim için dörtgen bir bölüm olşturmuşsunuzda oraya yazmışsınız gibi görünüyor o zaman yanındaki dörtgen boşluk boş kalmış gibi bir görüntü oluşmuş. Adres kısmı alt tarafa çok yakın bence kesimde ufak bir hatada sorun çıkarabilir biraz daha yukarı kaldırılmalı, adres yukarı kalkmışken isim-ünvan da yukarı doğru kalkmalı diye düşünüyorum ...
(Bu sizin gerçek isminiz mi merak ettim bana biraz komik geldi)

kensay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet gerçek ismim komiktir kaşe gibi mübarek asli gibidir in değişik versiyonu :D

Yvette

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba kensay,

Tasarımından pek bir şey anlamadım, kullandığın logo ile yazıyı biçimlendiremedim. Umarım daha iyi olur. Bir de yazılar okunamıyor. Çözünürlüğü yükseltirsen iyi olur.

Tebrikle genede. :)

kensay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler ... Daha iyisi olsun diye çok çalışıyorum evet eksiklerim çok..Umarım ileride daha iyi işlerle karşınıza çıkacağım.. Çok sağol