Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

DENEYİMLİ GRAFİKER - KAYSERİ - Türkiye Geneli

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Freelance çalışmayı düsünmüyorum tam zamanlı , güvenilir , sağlam bir firma arayışı içerisindeyim..

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilanım devam etmektedir . Hayat şartlarını objektif olarak değerlendirir isek 700-800 tl teklif edecek olan firmalar bu ilanımı dikkate almasınlar lütfen . Baslangıçta vaatler verip argo tabirle parça pinçik edilip zamanında ödenmeyen maaş + kötü çalışma kosulları ile çalışanı muhattap edip insanları resmen (altını çizerek yazıyorum) aptal yerine koymak vicdan sahibi olan kimseye yakısmayacağı kanaatindeyim.Blimiyorum bulunduğum sehir itibarı ile mi böyle veyahut her tarafta aynımıdır bu kosullar.Sabah 5dk ise geç kalınınca yüzünü asan hafta sonu doğru düzgün belli olmayan saatlerde insan çalıştırmayı bir şey sanan , çoğu yerde ki - çok is değistirdim bu gibi sebeplerden dolayı - çok kurumsal geçinip 700 tl maası gururlanarak teklif eden emek hırsızları olduğu müddetçe is arayışım malesef el mahkum denilerek devam edecek görünmekte.İnsana insan gibi değer veren , lakayt olmayan isinin hakkını veren en önemlisi sözünde duran , kurumsal geçinip emek sömürmeyen firmalardan değerlendirmeyi düsünen olur ise..

Son düzenleme: