Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dental Firması Web Arayüz ve Kodlama Çalışması

aresrisus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.emrecetiner.com.tr
Dentco Dental firması için hazırlamış olduğum arayüz tasarımı yorumlarınızı bekliyorum.

Arayüz çizimi bana ait ancak sanat yönetmeni bir ustad arkadaşımın ufak temasları sonucu tipografi ve renk seçimi ile bu hale getirdik Arayüz yazılım süreci başladı. Olmazsa olmaz müşteri istekleri doğrultusunda ufak revizeler ile html görünümü. Henüz anasayfa ve hakkımızda sayfası hazırlandı içerik müşteri tarafından verilebilirse diğer sayfalarda hazırlanacak inşallah.

Yazılım sürecinde jQuery,HTML5 kullandım, daha da kullanmayı planlıyorum Görünüm açısından HTML5 destekli chrome ve firefoxta daha iyi sonuç elde edilebilir.

Html Görünüm Link

https://www.emrecetiner.com.tr/dentcodental

Arayüz Çizimlerden;

indexigj.jpg

hakkimizda.jpg

iletisims.jpg

Benzer konular

syrus

🌱Yeni Üye🌱
güzel çalışma olmuş hocam, ama renkleri çok açık göz yoruyor. Açık mavi ve koyu mavi tonlarında biraz oynama yaparsan daha iyi olacak gibi duruyor.

aresrisus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.emrecetiner.com.tr
125 incelemeden sonra ilk yorumu almak çok güzel öncelikle çok teşekkürler. Renk yorumunuz için şunları bildirmek isterim. Bu alan için koyu renkler kullanmak imaj açısından tarafımca sakıncalı olduğunu düşünüyorum. Bir çok yerli ve yabancı kaynakları incelediğimde dental işinde bir çok sağlık sektörü gibi sterilliği göstermek çok önemli. Tasarımı hazırlamadan önce sanat yönetmeni bir arkadaşımla üzerinde çok araştırıp düşündük. Çalışmaların sonucu renk şeçimi bir çok dental firmasında olduğu gibi açık mavi renk tonları oldu. Ama haklı olabilirsiniz. Göz bu yazılan çizilen ne olsa da baktığınızda renkler gözünüzü yoruyorsa demek ki bir yanlışlık vardır. Proje müşteri tarafından beğenildi. Herhangi bir değişiklik istemiyor. Projenin yazılım süreci başladı. Yayınlanmasına az kaldı müşteriden son içeriklerin tarafıma iletilmesini bekliyorum.

Tekrar güzel yorumunuz için teşekkürler.