Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Depression Tipografik Afiş...

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Depresyon Afişi.
Corel Draw11
depresafiscopyzv7.gif

Benzer konular

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ruh halimi anlatan bi çalışma.Tipografi namına pek zengin olmasada kendime yakın hissettiğim için beğendim çalışmanı.Yalnız baştaki DE 3d ye benzemiş.Ellerine sağlık

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben çalışmalarda pek kalabalık objeleri sevmem... aslında kendi ruh halimi yansıtmaya çalıştım... Ortak bir yönümüzü yansıta bilmişsem sevinirim buna.

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben çalışmalarda pek kalabalık objeleri sevmem... aslında kendi ruh halimi yansıtmaya çalıştım... Ortak bir yönümüzü yansıta bilmişsem sevinirim buna.

Tam isabet :) İçelim o zaman...

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
ellerine sağlik raif çok şık bir çalişma olmuş.. sadece en üstte ne yaziyor onu tam olarak okuyamadim :(

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Teşekkür ederim..
eee herşeyi ilk bakışta anlaşılsaydı bir espirisi olmaz bana göre... Bence bana sorma. kendin bul derim.. Belki daha farklı şeyler çıkaracaksın.

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
ellerine sağlık raif.. güzel bir çalışma olmuş. ben de tipografiye bi el atayım ufaktan..

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine sağlık raif.. güzel bir çalışma olmuş. ben de tipografiye bi el atayım ufaktan..

Teşekkür ederim aiDesign.... Evet sende hazırla birkaç çalışma.. Senin güzel işler çıkaracağından eminim...

fehimuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık raif ne depresyonla alakalı bir çalışma için söylenir mi bu bilmem ama çok güzel olmuş :D
ya ben de böyle şeyler yapmak istiyorum. kurhuy bırakıp grafiğe mi geçsem acabaaa :)
tabii işin ucundaki rezil olma payı var :D

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline sağlık raif ne depresyonla alakalı bir çalışma için söylenir mi bu bilmem ama çok güzel olmuş :D
ya ben de böyle şeyler yapmak istiyorum. kurhuy bırakıp grafiğe mi geçsem acabaaa :)
tabii işin ucundaki rezil olma payı var :D

Teşekkür ederim fehimuk. :).. Walla bende bunları bırakıp After Efeck te mi başlasam diyodum :D.

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ewt ya animasyon istiyorum. Bakalım bir proje düşünüyorum.

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
ellerine sağlık arkadaşım, "Deppression" tipografin ile bence cidden bir depresyon havası yaratmayı başarmışsın.. yalnız ayak izleri ve Nothing ile ne yaratmaya çalıştığını tam anlayamadım?

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
raiff eline sağlık arkadaşım...ben bi çalışma yaptım ve öyle kaldı...eve gelsin bi bilgisayarım bak görün siz o zaman...:) sabaha kadar tipo akşama kadar tasarım...hehehe tabi ölmezsem...
bu iştede gayet başarılısın...tebriklerç...

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine sağlık arkadaşım, "Deppression" tipografin ile bence cidden bir depresyon havası yaratmayı başarmışsın.. yalnız ayak izleri ve Nothing ile ne yaratmaya çalıştığını tam anlayamadım?

Çok teşekkür ederim...

(Ayak izeri karanlığa yürüyen bir insanı simgeledim)

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
raiff eline sağlık arkadaşım...ben bi çalışma yaptım ve öyle kaldı...eve gelsin bi bilgisayarım bak görün siz o zaman...:) sabaha kadar tipo akşama kadar tasarım...hehehe tabi ölmezsem...
bu iştede gayet başarılısın...tebriklerç...

Teşekkür ederim... Önemli olan istemek zaten... Sen çok azimlisin çok güzel işler yapacağınada inanıyorum..

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Teşekkür ederim... Önemli olan istemek zaten... Sen çok azimlisin çok güzel işler yapacağınada inanıyorum..

teşekkür edrim arkadaşım inandığın için... tipografi zor iş zor derken sabır işi...baya hevesliyim ama işler yakamı bırakmıyoki bi türlü...:sweating:

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür edrim arkadaşım inandığın için... tipografi zor iş zor derken sabır işi...baya hevesliyim ama işler yakamı bırakmıyoki bi türlü...:sweating:

Ewet haklısın işyerinde bu işlerle uğraşınca evde yada ofiste grafik üzerine kendin için birşey yapası gelmiyor insanın ..WAlla bir pazarım var onuda bilgisayar başında geçirmek istemiyorum. zaten diğer günler ewe gelince tv izliyorum yada dışarı çıkıyorum iş piskolojisini atmak için.

Sizin işlerde baya yoğun zaten.. Kendine daha fazla zaman ayırman gerek bana göre.