Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dergi kapağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HELİN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok spr olmş bence ve çok etkileyici

Emre NALLAR

🌱Yeni Üye🌱
Şöyle ki;
Birincisi dergi kapağı özelliğini taşıyor ancak kusurları var. Barkod daha ince olmalıydı evet belki bu tür kalın barkodlar da kullanılıyor ancak buraya tam anlamıyle oturmamış diye düşünüyorum. Neyşınıl Geçmiş kırmızı fona daha iyi yerleştirilmeliydi. OCAK 2050 kırmızı fonda değil de alt tarafta olmalıydı yani;

Ocak 2050 Sayı: 236 Yıl: 4 ................................................................... 2 Milyon TL

gibi.

"Atalarımızın sofralarındaydı !"
ve
Ok üzerindeki cümle daha iyi yerleştirilmeliydi. Bu haliyle dağınık ve bir dergi tadını tam anlamıyla veremiyor.

"Devamı Bu Sayfada" cümlesinin etrafındaki stroke da beni rahatsız ediyor. Bu tamamen benle alakalı birşey :D Daha küçük ve Arial veya Arial Narrow tipi bir karakterle, sağ alta yazılsa daha hoş gözükürdü diye düşünüyorum. Veya malumunuz ki, dergi kapaklarında haftanın konularının başlıkları yer alır. Belki konuyla alakalı etkili başlıklar dergi kapağına yerleştirilebilirdi :)

Saygılarımla, iyi çalışmalar.

Haa ayrıca belirtmek isterim ki, enflasyona değinmeniz beni mutlu etti. Doğru yaklaşım :)

Son düzenleme:

eray_k

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
er-art.deviantart.com
Fikir süper olmuş onu belirteyim. Ancak bir dergi kapağı 2050'de bu şekilde mi olur? (Grafik olarak) onu bilemem. Biraz daha modern grafik kullansaydın güzel olurdu mesela... Ya da ne bileyim... National Geographic dergisinin şu anki orjinal tasarımını kullansaydın kimse sana neden kullandın demezdi... Neyse... İçerik olarka da bir dergiye göre çok basit olmuş mesela... Bir kaç eften püften konu da ekleyebilirdin diye düşünüyorum... Başarılar...

firex

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.milcanx.com
bu kadar kısa sürede bu düşünceyle çıkmış bir dergi yansıtılmış,yani 40 yıl sonra insanların beyni de 100 yıl gerilemiş olamaz sanırım.. bence kırk yılda bu kadar gerileme olamaz...

hondarslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar

jackhal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
abicim üçüncü çalışmayı da bekliyoruz.. Grafik tablet gelmedi mi hala...

witchking

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Konu güzel ancak grafik olarak iyi değil. Daha iyi bir tasarım olabilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...