Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dergi reklamlarımdan demir çelik paslanmaz dünyası

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
kapak4dp9.jpg

reklam8tc1.jpg

dergi002tc9.jpg

reklam4zm8.jpg

reklam9xt7.jpg

eleştiri...eleştiri.....

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
aslını istersen sakın alınma ama ben bunlara dergi reklamı demiyorum. ben bunlara dergi broşürü diyorum. dergi broşürüde neymiş diyeceksini şimdi:) açıklayayım resimi olarak olmayan ama normal broşürden farklı olarak sadece tek başına değilde bir mecra içinde yayınlanmış bilgi verici materyaller. reklam etkili bir slogan ve destekleyici mini bir metinle oluşturulmalıdır. saygılar

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
İNTERMETTAL gerçekten güzel olmuş.. düşünceni ve anlatımını beğendim eline sağlık...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında inter m e t a l fena olmamış..görseli tek bozan arkadaki savaş gemisi..borunun içinden çıkan balık ve kabarcıklar hoş durmuş..Ama savaş gemisi veya m e t a l endüstrisi bu içi deniz için yapıyorsa japon balığının işlevselliği kalmıyor..Ama genel olarak içlerinden en başarılısı o..Sanırım 2006 yıllarında yapıldığına görede fazla lafada gerenk yok..kolay gelsin..

cinegro

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.sinegro.com
Amatör görünüyor. Borunun içinden balık çıkma fikri güzel. Ama ona göre bir konseptte tasarım yapılmalı tabi ki... Sade ve şık bir tasarım yapılabilirdi. Başarılarının devamını diliyorum dostum.

özcancan

🌱Yeni Üye🌱
dostum merak ediyorumm bu ilanları senmi yaptınn....çünküü 2004 ten beri dergicilik yapıyorum bu ilanları özellikle İNTER M E T A L ilanını senin yapmadığını adım gibi biliyorum... yaptığın ile buradakileri değil kendini kandırdığının farkındamısın acaba....

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
kim oldugunu bilmiyorum.
senin 4 senelik dergicilik hayatın var ...
sadece 4 sene.....Uzun yıllar gibi anlatmana bi anlam veremedim.
İçinde çalışmadığın sektor için yorum yapma bence....sadece cevap olsun diye de cevap yazma...