Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ders istek ve bilgi paylaşımı başlığı

firex

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.milcanx.com
Arkadaşlar, ae ye yeni başlayanlar veya tüm seviyelerde bulunanlar. Buradan isteklere cevap verelim;

1. ders isteği
2. Bilgi paylaşımı
3. Meteryal istek
4. Mini yarışmalar ( bir obje belirlenim onla ilgili , animasyon, kısa video vs. )

Sitemizde ders konusunda yardımcı olan arkadaş az, buna karşın istekli olan arkadaşlar mevcut. Grafikerler.net in ae üzerindeki etkililiği artsın istiyoruz. Lütfen destek.

Benzer konular

alim bey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet kesinlikle iyi bir fikir hemen açılısı yapmak istiyorum muzzle flash efekti ni nasıl edinebilirim

ahmetevin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
vimeo.com
Arkadaşlar, ae ye yeni başlayanlar veya tüm seviyelerde bulunanlar. Buradan isteklere cevap verelim;

1. ders isteği
2. Bilgi paylaşımı
3. Meteryal istek
4. Mini yarışmalar ( bir obje belirlenim onla ilgili , animasyon, kısa video vs. )

Sitemizde ders konusunda yardımcı olan arkadaş az, buna karşın istekli olan arkadaşlar mevcut. Grafikerler.net in ae üzerindeki etkililiği artsın istiyoruz. Lütfen destek.

Haklısın kardeş sana katılıyorum.AE sayfalarını gösteriş alanı olarak değilde paylaşım,iletişim,yardım ve destek merkezi olarak da görmek istiyoruz.Teşekkürler.

aLakasIz

🌱Yeni Üye🌱
İst Üni. İletişim "yeni" mezunuyum. Ekmek alacak kadar Edius çay demleyecek kadar Premiere nefes aldıracak kadar Audition biliyorum. Benzetmelerden farkettiğiniz üzere bilgimle ancak karın tokluğuna çalışabilirim. After Effect'te sıfırdan Edius'ta başlangıç seviyesinden tekrar başlıcam. After Effect konusunda ben de bilgilerden faydalanmak isterim. Yaklaşık 1 saattir A.E başlığına bakıyorum bilgiden ziyade nasıl yapmışım başlıkları gördüm sık sık. Görsel vs anlatımlara ve paylaşımlara başvursak çok daha iyi olacağı kanaatindeyim. ( Haddimi aştım sanırım ) Başlangıç olarak cüzi bir kursu mu yoksa görsel eğitim setlerini mi tavsiye edersiniz ( öncelikle maddi sonrasında ise elverişlilik açısından değerlendirerek ) Rahatlıkla anlayacağınız üzere eğitime açım (!)

firex

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.milcanx.com
Benim sana tavsiyem - eğer biraz ingilizcen varsa- çok değerli grafikerlerin yer aldığı siteler var. Oralarda güzel çalışmaların anlatımı var. Aenin özelliklerinin neler olduğunu ne işe yardıklarını somut olarak, uygulamalı olarak göüryor ve anlıyorsun, ben ce ilk başlayanlar için tavsiyem bu çalışmaları izlemeleri ve uygulamaları.

CAP

🌱Yeni Üye🌱
kan ve ateş efekti lazım reis bana

Hozukcan

🌱Yeni Üye🌱
bende elimde hazır proje var büyük bir ae proje satan siteden alınmış ama hiçbirşey anlamadığım için yazıları editleyemiyorum ve video bölümlerine gereken videoları ekleyemiyorum.bunları öğrenebileceğim dersler varsa öğrenmek isterim veya yardım edebilecek birileride olur :p :)

aLakasIz

🌱Yeni Üye🌱
Benim sana tavsiyem - eğer biraz ingilizcen varsa- çok değerli grafikerlerin yer aldığı siteler var. Oralarda güzel çalışmaların anlatımı var. Aenin özelliklerinin neler olduğunu ne işe yardıklarını somut olarak, uygulamalı olarak göüryor ve anlıyorsun, ben ce ilk başlayanlar için tavsiyem bu çalışmaları izlemeleri ve uygulamaları.

peki burdan yeterli verim alamaz mıyım ? benzer ortamda bulunduğum aynı eğitim süreçlerinden geçtiğim insanları tercih ederim. Dil problemi vs değil After Effects e aynı açıdan bakan insanların bulunduğu bi ortamın etkisinde kaldığımız için.

firex

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.milcanx.com
peki burdan yeterli verim alamaz mıyım ? benzer ortamda bulunduğum aynı eğitim süreçlerinden geçtiğim insanları tercih ederim. Dil problemi vs değil After Effects e aynı açıdan bakan insanların bulunduğu bi ortamın etkisinde kaldığımız için.

Muhakkak burası da olur ama ilk dediklerim senin ilerlemen için çok daha iyi olur . Bu arada öğrendiklerinin bir sonuca varması senin elinde, bir ürün koyman senin elinde ve hayal gücünde. Yoksa özellikleri öğrenmen çok da mana içermez.

aLakasIz

🌱Yeni Üye🌱
Muhakkak burası da olur ama ilk dediklerim senin ilerlemen için çok daha iyi olur . Bu arada öğrendiklerinin bir sonuca varması senin elinde, bir ürün koyman senin elinde ve hayal gücünde. Yoksa özellikleri öğrenmen çok da mana içermez.

eyvallah. teşekkür ederim. zaten uygulamaya koyarım bol bol inş kısa sürede başlangıç seviyesini kavrarım. çünkü hemen strese başladım bugün. Gif i tanıtamadım. Hala da tanıtamadım akşamdan beri yan programlarla format değiştirip deniyorum. Tekrar uğraşmaya başlıcam. Biraz yönlendirmeye hayır demem :)