Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Destiny / Kader

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Elindeki kitapta, harflerin uçuşması ,hayatında kaderinde yaşanan bir çok şeyin olduğunu ve hala devam etmekte olduğunu,
Bileğindeki kitaba zincirli kelepçede bazen kaderin güzel yada kötü olaylar içinde sürüklediği,
Devam eden yazı metnide bir görünen birde görünmeyene uzanan yolu,
Gökyüzünün bazen kasvetli ,bazen güneşli, bazen kızıl huzurlu bir ruh hali gibi üzerimize yansımasının renkleri...
Havada uçusan kağıtlar takvim sayfaları gibi geride kaldığı,
Siyah renkte bütün bunların bir gizemi olduğu...

Duygularını çağrıştırdı, sanırım amacına fazlasıyla ulaşmış :) Emeğine sağlık güzel bir çalışma olmuş yoŞa.

Ooouu...Açıkçası böylesine bir yorum beklemiyordum :) En fazla bukadar işlerdi sanırım bakanın içine.Yaparkenki düşüncelerime çok yakın...Detaylı ve derinlemesine bir inceleme yapmak gerek böylesine bir yorum yazmak için...Bukadar değer verip incelediğin için minnettarım FİLİZ .Beğenmene ayrıca sevindim.Teşekkür ederim.

gulum352

🏆Pro Tasarımcı🏆
başarılar...ellerınıze sağlık :)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkür ederim arkadaşlar.

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Ooouu...Açıkçası böylesine bir yorum beklemiyordum :) En fazla bukadar işlerdi sanırım bakanın içine.Yaparkenki düşüncelerime çok yakın...Detaylı ve derinlemesine bir inceleme yapmak gerek böylesine bir yorum yazmak için...Bukadar değer verip incelediğin için minnettarım FİLİZ .Beğenmene ayrıca sevindim.Teşekkür ederim.

Detaylı inceleme sanırım senden bulaştı yoŞa ben hatırlıyorum çalışmalara uzun detaylı birde madde madde yaptığın yorumları ,bir dahakine maddeleride eklerim :giggle: anlatmak istediğine yorumumun, yaklaşmasına bende sevindim,anlayana değil anlatana teşekkürler tekrar emeğine sağlık .

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
:) yaptığım yorumları, çalışmayı iyice inceleyip özenli bir şekilde yazmaya çalışıyorum...Birdahakine maddeleri bekliyorum :p tekrar teşekkür ederim FİLİZ.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İnanım ben neden çalışmanı göremiyorum:(

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Canım sorun yok bende, diğer arkadaşlarda görebiliyor sanırım.Tarayıcından kaynaklanıyor olabilir mi?

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Döktürmüşsün gene , çok güzel olmuş :)

Eline sağlık İnan'cm tebrik ederim.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler Sonay'cım.:)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Canım sorun yok bende, diğer arkadaşlarda görebiliyor sanırım.Tarayıcından kaynaklanıyor olabilir mi?

Canım hiç bilmiyorum ama ben senin çalışmanı göremiyorum ama yorumlara göre yine bombayı patlatmışsın:)Emeğine sağlık diyim :rofl:

bornoves

🌱Yeni Üye🌱
Hoş bir çalışma kutlarım, çalışmandaki font'una takılanlar olmuş bana kalırsa kulak ardı etmelisin tipografi harflerin dansıdır bana göre. "Destiny" deki ı yı i yapsan bile şu anki çalışmanda çok göze batar hoş durmaz.Tipografik çalışmalara yabancı olmayan birisi yazıyı gördüğünde işin boyutunun o ı yı i yapan üzerindeki noktacığın d harfinde gizli olduğunu farkedebilecek kapasitededir zaten değersiz bir detayı klişelendirmeye gerek yok. Her bir güzellik detayda saklıdır ;)
Ek olarak gökyüzü orada hoş durmamış aslında, font üzerine gökyüzünü yerleştirseydin daha iyi olabilirdi biraz klasik alışılagelmiş bir tarz olabilir ama öyle daha hoş olurdu başarılar.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkür ederim.

duskmen

🌱Yeni Üye🌱
tebrikler..
güzel bir çalışma olmuş.
Yalnızca "böcek yazıların biraz daha büyük punto ile yazılması" eleştirisini ben de yapacağım.
Emeğine sağlık.

reversion

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Etkileyici, Eline sağlık. Kitabın kulağını düzenlesen göz yoruculuğu da gidecek.

quisimodo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok güzel başarılarınızın devamını dilerim

arvaly

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hoş bir çalışma. ellerinize sağlık. fantastik öğeler oldum olası ilgimi çekmiştir:)