Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Devlet Hastanesi Bilgilendirme Kılavuzu -2009-

Benzer konular

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Zaten olmuş bitmiş bir mesele. Bence hiç açma sen bu konuyu. Unutalım gitsin.

ewiLdarQ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tamam o zaman.. başlıyorum :)
o gri zeminler nedir öyle üstüne birde yazıları siyah yazmışsın, baskıdan sonra düşünemiyorum..
yazı karakterleri ve contour kulanımının bir hastane bilgilendirme kılavuzunda olmaması lazım.. pideci broşürü gibi olmuş..
yazı karakterleri düz ve sade olmalı ki 7 den 70'e herkes okusun öğrensin..
Zemin düz beyaz kalıp arial kullansan daha güzel olurdu..
Ama 3 sene önce yaptığına göre şimdi baya kendini geliştirmişsindir, yeni yaptıklarından da ekleme yaparsan daha iyi bir değerlendirme olabilir..
Sonuçta emeğine sağlık..

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Ben sana "Unutalım gitsin" demiştim. Niye şansını zorluyorsun.
Bir çalışmada yapılmaması gereken ne varsa yapmışsın. Neredeyse bütün muhtemel hataları bir işte tek başına bir araya getirmişsin.
Ben o hastanenin yetkilisi olsam en iri enjektörü alır nefesin kesilene kadar kovalardım seni.

Bundan sonra da, açtırma kutuyu, söyletme kötüyü. :)

saserdar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben sana "Unutalım gitsin" demiştim. Niye şansını zorluyorsun.
Bir çalışmada yapılmaması gereken ne varsa yapmışsın. Neredeyse bütün muhtemel hataları bir işte tek başına bir araya getirmişsin.
Ben o hastanenin yetkilisi olsam en iri enjektörü alır nefesin kesilene kadar kovalardım seni.

Bundan sonra da, açtırma kutuyu, söyletme kötüyü. :)
süperdi valla bravo yalnız o hastane yetkilisi beni kovalayamaz çünkü 15 gün boyunca yanımda pc başında bekledi ve o ne dediyse onu yaptım sadece efectler bana ait geri kalan tasarım hastane yetkilisinin fikri ve becerisidir....

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
süperdi valla bravo yalnız o hastane yetkilisi beni kovalayamaz çünkü 15 gün boyunca yanımda pc başında bekledi ve o ne dediyse onu yaptım sadece efectler bana ait geri kalan tasarım hastane yetkilisinin fikri ve becerisidir....

Hastane yetkilisini mi kovalıyoruz bu durumda?