Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

digital baskı için yardım

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var. konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. folyo üzerine baskı yapacağım ama boyalar kurumuyor fanlar açık olmasına rağmen. baskıdaki boyalar birbirine karışıyor akıyor. starink boıya kullanıyorum. makinem printmaster 320 lik. bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. :crying:

alimyus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kardeş ben infiniti kullanıyorum malzeemde problem yoksa ağer yani daha önce üzerine baskıyaptında boyalar akmadıysa problem boyaların yoğınluğunda veya en yüksek baskı ayarında bastığın içindir

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
teşekkür ederim arkadaşım. ancak bu sorunu hep yaşıyorum. 10 cm kadar basıp durduruyorum kurumasını bekliyorum tekrar devam ediyorum. boyaların yogunlugunu en alt sevıyeye ındırıyorum. yanı cok az daha ındırdıgım de renkler bozuluyor. ne yapcagım bılemedım. 10 cm 10 cm bıtecek bir iş değil :(

behcetreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
boya tanklarının arkasına kücük ısıtıcı koy bide öyle dene

digitaldoctor

🌱Yeni Üye🌱
boya tanklarının arkasına kücük ısıtıcı koy bide öyle dene

Valla tebrik ederim abi varsa oyle bı ısıtıcı yerını soylede bızde alalım :)

arkadasım oncelıkle senın sıkıntın malzemeden gıbı gorunuyor.Makınende ısıtııcıların duzgun calısmıyorsa malzemecınle goruş ve soguk zemın baskı malzemesı al...Ilk once malzemenı degıstır sıkıntı devam edıyorsa boyanı degıstırırsın...