Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Digital Baskı Makineleri, CNC, Lazer, Kaşe Lazer, Plotter vs. - İstanbul

INFINITI

🌱Yeni Üye🌱
Digital Baskı Makineleri , CNC,Lazer ,Kaşe Lazer,Plotter vs.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: MS Ofice - Çok İyi derecede
A.Photoshop - İyi derecede
Laser Cut - Çok iyi derecede
Corel Draw
Auto Cad

İş deneyimi ve içeriği: 12 Yıldır INFINITI marka her türlü baskı makinelerinin ,CNC ve Lazer makinelerinin teknik servisliğin yapmaktayım.Bunun dışında diğer marka makinelerin cogunuda bilmekteyim.(Maxima,Photon,Scorpion ,Vatanabe,Challenger,Foison,Vutek,Alwin, Atexco vs). Hem tasarım hemde makine işini aynı anda götürebilirim.Teslim aldığım makineyi en az hasarla çalıştırırım.Tüm Renk kartela ve ICC profile ayarları bende mevcuttur.Su an calısıyorum ama ayrılmayı dusunuyorum .Ayrılmadan işimi ayarlamak istiyorum.İsteyenlere CV mi gönderebilirim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 12 Yıldır INFINITI marka her türlü baskı makinelerinin ,CNC ve Lazer makinelerinin teknik servisliğin yapmaktayım.Bunun dışında diğer marka makinelerin cogunuda bilmekteyim.(Maxima,Photon,Scorpion ,Vatanabe,Challenger,Foison,Vutek,Alwin, Atexco vs). Hem tasarım hemde makine işini aynı anda götürebilirim.Teslim aldığım makineyi en az hasarla çalıştırırım.Tüm Renk kartela ve ICC profile ayarları bende mevcuttur.Su an calısıyorum ama ayrılmayı dusunuyorum .Ayrılmadan işimi ayarlamak istiyorum.İsteyenlere CV mi gönderebilirim.

E-posta: xaar003@hotmail.com

Telefon: 0538 363 01 58

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.