Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dijital baskkı makinesinde kirmizi kafa kesiyor

kayhan38

🌱Yeni Üye🌱
Herkse iyi gunler infiniti FY-8250C markalı makinemde kırmızı kafa sürekli kesiyor hangi kafayı takarsam takayım hep o kafanın yeri kesiyor
yani kafayı değiştiriyorum 8 tane kafa taktım o kırmızının yerine yine kesiyor
hep öndeki kafa kesiyor o kafaları başka yere takıyorum kesmiyor
boyayı değiştirdim sorun çözülmedi hava ve nem olayını düzelttim yine sorun çözülmedi bana bir cözüm yolu yazarsanız coks sevinirim...

asicocuk33

🌱Yeni Üye🌱
sevgili kardeşim aynı sorun bendede oldu 6250 sl var bende spektra o kafaya gelen geniş data kablosu var onun ucunda kırıklık vardır ona dikkat et eğer sorun devam ederse o kafaya gelen sap tank yani boyasını boşal ve hortumlarına dikkat et tıkanık olabir.

ShEwChAt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım birincisi data kablosunu değiştir eger hala aynıs orun devam ederse kafa kartını değiştir bunun baska altarnatifi yok eger varsa banada haber verin bende biliyim

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
Sadece belirli deliklerden boya gelmiyorsa:
karttan kafaya gelen yassı DATA kablosunu değiştir. (Bunu yaparken makineyi kapat ve 10 saniye bekle)

Hiç boya gelmiyorsa:
Boya girişinden solvent bas kafaya hortumlarda tıkanıklı olabiilir. Kırıklık olup olmadığınıda kontrol et.

Sorun düzelecektir.

seyyyyah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.generalteknik.net
kardeş %90 ön kafan volt5aj almıyor.oyüzdende hangii kafayıı takarsan tak keser.
voltaj alıp almadığını anlamak için programdan voltaj değerini 0.5 düşür.boya akıt altını sil test al tekrardan.normalde kırmızı kafanın 0.5 değerinde test atmaması lazım eğer atarsa dediğim gibi kafa voltaj almıyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN ***************. bana burdan ulaşabilirsin.

kolay gelsin.

Moderatör tarafında düzenlendi: