Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dijital Çizim Videoları (Birkan Deniz)

Birkan Deniz

🌱Yeni Üye🌱
Son Çalışmalarımdan birisi.
Düzenli olarak youtube kanalıma haftada 2 video yükleyeceğim. Eğer takip etmek istiyosanız youtube'a abone olmanız yeterli. Elimden geldiğince bu forumda da paylaşmaya çalışacağım çalışmalarımı.

Dijital Çizim Videoları (Birkan Deniz)
Basia Trykalska Speed Painting (+ WIP Video)

https://www.youtube.com/watch?v=9XlDCNsUbVU

_sphot_basia_trykalska_by_ironicktv-d7kviob.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Değerli çalışmalar, ben sizi tebrik ederim.

Aslında her çalışmanız için ayrı konu açmanız sizin yararınıza. Hem konu dağılmaz, hem de gelecek yorumlar sadece çalışmalarınız için olur ve karmaşayı engeller.
Tabi yine de siz bilirsiniz. Dilerseniz konu başlığını değiştirebiliriz.

Birkan Deniz

🌱Yeni Üye🌱
Değerli çalışmalar, ben sizi tebrik ederim.

Aslında her çalışmanız için ayrı konu açmanız sizin yararınıza. Hem konu dağılmaz, hem de gelecek yorumlar sadece çalışmalarınız için olur ve karmaşayı engeller.
Tabi yine de siz bilirsiniz. Dilerseniz konu başlığını değiştirebiliriz.

Anladım ama zaten o kadar sık yorum almıyorum, konudaki çizimler 2. sayfaya falanda düşse bile üyeler devamlı olarak bu konuda benim çizimlerimin ve videoların paylaşılacağını bilir. "Dijital Çizim Videoları" yerine "Dijital Çizim Videoları (Birkan Deniz)" olabilir, eğer konuda sadece benim çizimlerimin paylaşılacağını daha doğru bir şekilde belirtmem gerekirse.

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Realistik çalışmaları seviyorum.
Kullandığınız brush ve teknik bilgileri ders olarak paylaşmayı düşünürseniz eminim derslerinize de ilgi gelecektir.

Tebrik ediyor, emeğinize sağlık diyorum.

Birkan Deniz

🌱Yeni Üye🌱
Realistik çalışmaları seviyorum.
Kullandığınız brush ve teknik bilgileri ders olarak paylaşmayı düşünürseniz eminim derslerinize de ilgi gelecektir.

Tebrik ediyor, emeğinize sağlık diyorum.

Ders yapmak için zamanım olsa yapabilirdim, ama üniversiteden dolayı sadece bu çalışmalar bile çok zamanımı alıyor.