Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dijital Dergi ve Basılı Dergi Projeleriniz İçin.... - Türkiye Geneli

SametOzdemir

🌱Yeni Üye🌱
Dijital Dergi ve Basılı Dergi Projeleriniz İçin....

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop CC: 8/10
Adobe Illustrator CC: 6/10
Adobe InDesign CC: 8/10
Adobe Digital Publishing Suite: 6/10
Aquafadas DPS: 8/10
Valensas DPS: 9/10

İş deneyimi ve içeriği: Pikselink.com: Kurucu
Krombera.com: Art Direktör
ShiftDelete.Net: Görsel Tasarım Uzmanı
Markafoni.com: Grafik Operatörü
Markalove.com: Grafik Tasarımcı

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: >TechInside.com için sıfırdan hazırlamış olduğum 36+4 forma planında, ayda yayınlanan basılı derginin tasarımını 6 sayı hazırladım.

>Krombera'da Digiturk ve Akbank'ın basılı mecralarını dijitale uyarlamada 2 junior arkadaş ile çalışmalar yürüttüm.

>ShiftDelete.Net ie Teknosa iş birliğinde dışarıya 3 kişilik bir ekibe veren dijital dergiyi tek başıma kurum içine çekerek 12 sayı hazırladım.

>Markafoni.com'da sayısız fotoğraf düzenlemesi, renk ayarı...vs gibi son kullanıcıya uygun görselleri hazırladım.

>Markalove.com yeni kurulan bir E-ticaret sitesiydi. Tüm grafik tasarım süreçlerini ben yürüttüm.

İşle ilgili açıklama: Çok sayıda kuruluşta Freelance fotoğraf çekimleri ve grafik tasarım projelerini de gerçekleştiren Samet Özdemir, eğitiminin ardından profesyonel olarak grafik tasarıma yöneldi. Türkiye'nin önde gelen e-ticaret sitelerinden Markalove, Enmoda ve Markafoni'de grafik tasarımcı olarak çalıştı.

2013 yılı itibarıyla Türkiye'nin en önemli perakende mağazalar zinciri Teknosa ve Türkiye'nin bir önde gelen teknoloji sitesi ShiftDelete.Net ortaklığı ile hazırlanan SDN Teknosa Magazin dergisinde Görsel Tasarım Uzmanı pozisyonunda görev yapan Samet Özdemir, Şubat 2014’te bu görevinden ayrılarak kendi girişimi olan Pikselink'i kurdu.

E-posta: samet.ozdemir@pikselink.com

Telefon: 0537 954 37 72