Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dinlerken içinize gerçekten işleyen şarkılar nelerdir? (Hadi paylaşalım) :)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
ehueehe :D rolling stones'un yeni şarkılarından Rain Fall down güzeldir, dinledin mi bilmiyorum.. eski şarkılar konusunda da haklısın, artık eskisi gibi kalıcı olacak şarkı yok. hepsi anlık şarkılar :S

eski şarkı demişken, Gene Kelly - singin' in the rain ;) çok hoş bi şarkıdır :D

vayyyy adamımsınn ;) singin' in the rain benim favorilerimdendir bir pazar sabahı icin .)
madem attın ortaya eski raflardan.. buda benden sana gelsin ozaman ;)
Nina Simone - sinner man , Carlos santana - Europa ,The Doors - Light my fire .))
Enigma - Return to innocence

siberturc+

🏅Acemi Tasarımcı🏅
nev - efkarlıyım..... kendimden geçiyorum bu şarıkıda

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
vayyyy adamımsınn ;) singin' in the rain benim favorilerimdendir bir pazar sabahı icin .)
madem attın ortaya eski raflardan.. buda benden sana gelsin ozaman ;)
Nina Simone - sinner man , Carlos santana - Europa ,The Doors - Light my fire .))
Enigma - Return to innocence

hehee :D:D süpersin yhaa ;)

carlos santana dedin de, aklıma onun favorilerilerime almığım şarkılardan bazıları geldi.

Santana & Steven Tyler - Just Feel better
Santana & Wyclef Jean - Maria (kim sevmez ki bu şarkıyı ;) )
Santana & Michelle Branch - The game of love (eğlencelidir)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
hehee :D:D süpersin yhaa ;)

carlos santana dedin de, aklıma onun favorilerilerime almığım şarkılardan bazıları geldi.

Santana & Steven Tyler - Just Feel better
Santana & Wyclef Jean - Maria (kim sevmez ki bu şarkıyı ;) )
Santana & Michelle Branch - The game of love (eğlencelidir)

;) Tollyver kulağına sağlık :D

King Crimson - Epitaph
Led Zeppelin - Straight to Heaven
Funkadelic - Maggot Brain Konser kayıtlarını bulabilirsen karanlıkda dinle :D sonra dünyaya dönebiliyorsan bir merhaba de :D ;) iyi çalışmalar ben masama döneyim :);)

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
;) Tollyver kulağına sağlık :D

King Crimson - Epitaph
Led Zeppelin - Straight to Heaven
Funkadelic - Maggot Brain Konser kayıtlarını bulabilirsen karanlıkda dinle :D sonra dünyaya dönebiliyorsan bir merhaba de :D ;) iyi çalışmalar ben masama döneyim :);)

valla indirip dinlemem lasım :S ben sana cevabımı burdan yazarım sonra ;)

ha bi şarkı daha: roxette - listen to your heart.. slow, eski, harika :D

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
valla indirip dinlemem lasım :S ben sana cevabımı burdan yazarım sonra ;)

ha bi şarkı daha: roxette - listen to your heart.. slow, eski, harika :D

tamam kardeşim ;)
:D iyi bilirim bu şarkıyı nerdeyse Phill colins ' den "another day in paradise" ıda yazıp tam 80 lerin adamları gibi aşk havasına giricen sen ha gayret :D

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
tamam kardeşim ;)
:D iyi bilirim bu şarkıyı nerdeyse Phill colins ' den "another day in paradise" ıda yazıp tam 80 lerin adamları gibi aşk havasına giricen sen ha gayret :D

valla o değilde, aklımda şu vardı:

Falco - Amadeus :D

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
valla o değilde, aklımda şu vardı:

Falco - Amadeus :D

:D Söylücek birsey kalmadı sana
Teoman-şebnem - Aşk kırıntıları 'nı bırakıyorum :D

****llica - To live is To Die ile biraz kendime gelmeliyim ;) sonra
Pink floyd-Shin on you crazy Diaomond ile sakinleşeyim :D

lirana

🌱Yeni Üye🌱
bygolge'ye katılıyorum aynen seyduna türküleri harika

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
:D Söylücek birsey kalmadı sana
Teoman-şebnem - Aşk kırıntıları 'nı bırakıyorum :D

****llica - To live is To Die ile biraz kendime gelmeliyim ;) sonra
Pink floyd-Shin on you crazy Diaomond ile sakinleşeyim :D

yha ne yalan söliim, bu aralar sadece radyo dinliorum.. MP3 pek dinleyesim yok nedense :S

Aşk kırıntıları beni bitiriyo zaten :D şebocuğum yeter tek başına.. :D:D

şebo - Sil Baştan, Çakıl Taşları, Sigara, Perdeler, ... bu liste uzar.. hatta albümleri diyim ben, anca keser beni :D:D

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
Candan Erçetin'in şarkısı olan kendine iyi bak değil dimi ??

ii iih değil şiir okuyo bi adam fonda içten bi müzik

şiir bu:

kendine ii bak

Kendine iyi bak” bir "veda" değil "elveda" cümlesidir çoğu zaman. O üç kelimeden çok daha fazlasını gizler içinde...

"Kendine iyi bak. Çünkü bundan sonra ben yanında olmayacağım. Olamayacağım. İstesem de istemesem de. Sevdim bir zamanlar seni, hala seviyorum ve benden sonra da mutlu olmanı istiyorum. Olur da bir gün dönersem seni iyi bulmak istiyorum.“

“Kendine iyi bak. Çünkü bundan sonra kendinden başkası olmayacak yanında sana bakacak. Ben olmayacağım. Kendine iyi bak ve beni düşünme. Çünkü ben de seni düşünmeyeceğim artık. Arama sakın beni, yazma, çünkü ben yazmayacağım. Sil beni yüreğinden, çünkü ben sileceğim. Fakat, yaşanılan, paylaşılan güzel şeyler hatırına sana yürekten mutluluklar diliyorum. Ve ben bir daha dönmemek üzere gidiyorum.”

"Kendine iyi bak. Aramızda geçen herşeye rağmen benden sonra iyi olduğunu bilmeyi tercih ederim. Aslında bilmem çok önemli değil, iyi olduğunu varsayacağım ben. Seni bir daha asla görmemek üzere gidiyorum ben, seni kendinle başbaşa, yapayalnız bırakıyorum ben. Biliyorum kendini bırakacaksın benden sonra, o yüzden iyi bak diyorum. Aslına bakarsan, çok da fazla umursamıyorum."

"Kendine iyi bak" derler ve giderler. Tutkuyla sevenler, bazen birden fazla söylerler bunu. Çünkü onları ayırmak, eti tırnaktan ayırmak gibidir. Kolay kolay kopamaz onlar, süreç çok acı vericidir, yürek parçalıyıcıdır. Her seferinde azalan umutlarla geri döner ve yine “Kendine İyi Bak” gözleriyle ayrılırlar. Ta ki umut da, sevgi de tükeninceye kadar…Ta ki son elveda mezar sessizliğine bürününceye kadar…

Tutkunun ötesinde sevenler, bir kez “Kendine İyi Bak “ derler ve giderler. Onlar eti tırnaktan ayırmak yerine ölümü yeğlerler. Onlar bu acıyı bir kezden fazla kaldıramayacaklarını bilirler.

"Kendine iyi bak" derler ve giderler. Bu sözlerin içinde ihanet yok, hiç bir zaman olamaz derler ve giderler. En büyük ihanet değil midir aslında seni seveni, ihtiyacı olanı yüzüstü bırakıp gitmek. "Kendine iyi bak" derler ve giderler. Seni suskunluğa mahkum edip giderler. Seni parçalara ayırıp, en büyük parçayı yanlarına alıp giderler. Seni senden alıp giderler.

Daha kötüsü suçlayamazsın onları tüm bunlar için. Kendine iyi bak deyip gidenin geçerli bir nedeni vardır elbet. Suçlatmaz kendini. Savaşmadıkları için kızarsın ama suçlayamazsın. Savaşmışlarsa, yenildikleri için kızarsın ama suçlayamazsın. Yenildiğin için kızarsın ama suçlayamazsın… Ayrılığın kaçınılmazlığına inandırır seni, "kendine iyi bak" derler ve giderler. Elinden umutlarını, düşlerini, sevgilerini alıp giderler. Bir tek anıları bırakırlar geride, bir de hatırladıkça gözyaşlarına boğulasın diye
unutulmayan nağmeler.

Arkalarına bakmadan çekip giderler eğer yalnız kalmışsan, çünkü insafsızlıklarını görmek istemezler. Herşey o saniye orada bitsin, kapansın bu sayfa isterler. "Bitti" diyemedikleri için, "kendine iyi bak" derler. "Kırıldım ve affedemiyorum" diyemedikleri için "kendine iyi bak" derler. "Seni istemiyorum artık, hayatımdan çıkaracağım ama bil ki hiç unutmayacağım" diyemedikleri için kendine iyi bak derler. "Biliyorum çok kanayacaksın ama daha iyisini yapamıyorum" diyemedikleri için "kendine iyi bak" derler. Vicdanlarını rahatlatmak için kendine iyi bak derler, çünkü o kan uzun süre akacaktır ve o yara asla kapanmayacaktır, bilirler.

"Kendine iyi bak" bir noktadır çoğu zaman. Kendine iyi bak deme bana, sadece kötülükler noktalansın isterim ben. Oysa sen iyisin… Sen gözümdeki ışık, dudağımdaki tebessüm, sen içimdeki sevinçssin. Sen hayatıma renk katan, sen yüreğimdeki çarpıntı, sen hayatımdaki neşesin. Sen yolumu aydınlatan, sen dert ortağım, sen gönül yoldaşım, sen bir tanesin. "Kendine iyi bak" deme bana. Nokta koyma.

Keşke böyle yaşanmasaydı bazı şeyler, keşke affedebilsen beni, keşke ben de affedebilsem… Keşke döndürebilsek zamanı geriye. Keşke bugünkü aklımızla yaşasak herşeyi baştan. Nafile... Ama yine de, gitmesen olmaz mı? Bitmesek olmaz mı? Sen eksikken, ben nasıl tam olurum? Senden kalan boşluğu kimlerle doldururum? Savaşsak, aramıza giren şeytanla olmaz mı? Hani büyük aşklar her türlü engeli aşardı, hani gerçek dostluklar her sınavı geçerdi, hani sevgi eninde sonunda kazanırdı? Hani hayatta hiç kirlenmeyecek değerler vardı? Hani en büyük zaferler, en kanlı savaşların ardından kazanılırdı? Bunların hepsi yalan mı? Sahiden..., gitmesen olmaz mı? Bitmesek olmaz mı?……….

Peki o zaman... Senin istediğin gibi olsun... Öyleyse...Sen de "Kendine İyi Bak."

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ali KINIK
Dönerim Sana...

Cengiz Özkan
Bir ay doğar ilk akşamdan geceden...

fehimuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"Ladies in Lavender" filminin müziklerinden "Fantasy For Violin And Orchestra"

muhteşem bir melodi!

cixcix

🏅Acemi Tasarımcı🏅
PoLeMicK-Gözlerinde Buldum Dünyamı

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
kıraç - olur ya
bide arkadaşım yolladı geçen gün ve bende tutkunu oldum... şebnem ferah-gözlerimin etrafındaki çizgiler...