Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Divan Pizza Afiş-Broşür Çalışması

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel bir çalışma.Emeğinize sağlık.

derux

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tşklerrr. Sizinde yorumunuza sağlık.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında pizza görseli olmasa bir al benisi yok çalışmanın. Özellikle divan yarımca yazan font ve bant tüm cazibesini yitirmiş durumda..Yelpaze menü mantığı gayet hoş.

derux

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
övdünüzmü yerdinizmi anlamadım. :D Resimdir tabiki çoğu zaman konuyu anlatan orda pizzasız bir çalışma düşünemiyorum. Banta gelince görseli kapatmamak için en uygun yer olduğunu düşünerek o şekilde uygulandı. Ve çalışmadaki dengeyi korumak için en uygun yerleşim. Çok denendi çünkü. Yorumlarınız için tşkler...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
övdünüzmü yerdinizmi anlamadım. :D Resimdir tabiki çoğu zaman konuyu anlatan orda pizzasız bir çalışma düşünemiyorum. Banta gelince görseli kapatmamak için en uygun yer olduğunu düşünerek o şekilde uygulandı. Ve çalışmadaki dengeyi korumak için en uygun yerleşim. Çok denendi çünkü. Yorumlarınız için tşkler...

Yarım övmek denilebilir.:) Resimsiz tabiki kullanılamaz ama, görseli çıkarttığınızda söylemek istediğim dengeyi göreceksiniz. Başlangıç aşaması ilk görselin seçilmesi ve yerleşim planının onun üzerinden gitmesi.. Bant üzerinde denenmiş ve sonuçlanmış hali buysa yapılabilecek birşey yok demektir..Rica ederim kolay gelsin..

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
valla sabah sabah bu pizzayı görmem hiç iyi olmadı :D:D:D pizzalar çok güzel :)
çalışmada bence başarılı emeğine sağlık :artipuan:

derux

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tşk ederim....