Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Doğamel şeker kutusu birde buna bakın bakalım

sh3yth4n

🏅Acemi Tasarımcı🏅
onceki kutuda asetat pencere yoktu yapsamda bişeye benzemezdi zaten gradient layer kullanmıstım arkaplanda yapamadım ona, hem farklı bişe deneyim dedim bakın bakalım degerli yorumlarınızı bekliyorum (Nüket hocam ozellikle senin :rofl: )
hardalkutuqt5.jpg

Benzer konular

jaws1818

🌱Yeni Üye🌱
çokk güsell gercekten başarılarılarnızın devamını dilerimm

sh3yth4n

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1 haftadır photoshopla ugrasıyorum amator calismalarımdan biri begenmenize sevindim teşekkür ederim

grafixtra

🌱Yeni Üye🌱
Müşteri gözüyle bakıldığında kusursuz ve mükemmel... Ancak grafiker gözüyle bakınca bir kaç noktada bir kaç tavsiyem olacak; eğer bu özgün bir tasarımsa kenarlara bej'den ziyade daha çok pembe veya lila tarzı renkler kullanırdım ben olsam. Ya da açık mavi tonlar beje tercih edilebilirdi. Onun haricinde şekerlerin etrafına verdiğin beyaz gölgeyi ben olsam vermezdim. Zemin rengi zaten farklı olduğu için hoş durmuyor, ayrıca orjinaliteyi de düşürmüş diyebilirim bir bakıma.
Ancak dediğim gibi, güzel bir ürün çıkmış ortaya... Markette bu şekeri görsem alırdım ama bu ürünün üreticisi olsam kabul etmezdim, öyle diyeyim...

sh3yth4n

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eleştirilmekte hoşuma gidiyor :)
şahsen bende mavi tonlarında kullanıyorum veya kırmızı - bordo arası hoş renkleri tercih ediyorum ama patronumun istekleri dogrultusunda yapabilecegim en guzel seyi yapmaya calisiyorum, bej rengi benim tercihim degil :D. uretici gozuyle degil markette gorsem nasil karsılardım diye bakmaya calisiyorum. şekerin etrafına mecburen beyaz vermek zorunda kaldım onu degistirecem cunku cep telefonuyla cekilmis bir resim o yani resim kalitesi oldukca dusuk photoshoptada yeni oldugum icin o kadar ancak duzenleyebildim. yorumlarınız icin teşekkür ederim

sh3yth4n

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hardalkutufp6.jpg

elestirilerinizi dikkate aldım biraz duzenledim boyle daha iyi sanırım :) tşk.ederim.