Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Doğum Günün Kutlu Olsun

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Valla herkesin yaşı kendine, ruhum genç ayaklarına yatma şimdi bana göre de baya yaşlandın sen :D
Bi gözün toprağa mı bakıyor senin :D:D:D

Varsın bir yaş daha gitsin art aşkolsun, çok mu görüyosun bana yani :D hahaha

senden çok olurmu topraam hepsi sana feda olsun ama toprağa bakmadan yürünmüyo sonra taşa takılıoz bea :D yok yok gencim ben merak etme sen ha biraz göbeğeeemm olabilir belki birazda saçlarım dökülmüştür ama çok deeğğiill yani yinede fit bi vücuda sahibim çok şükür :D:D her ne kadar 3gen olmada :D

bu arada gel tokuşturalım kadehleri topram nede olsun ikimizde aynı yaştayız bea :D:D :party::party::emo1::emo1::rofl::rofl::tongueout::tongueout:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
senden çok olurmu topraam hepsi sana feda olsun ama toprağa bakmadan yürünmüyo sonra taşa takılıoz bea :D yok yok gencim ben merak etme sen ha biraz göbeğeeemm olabilir belki birazda saçlarım dökülmüştür ama çok deeğğiill yani yinede fit bi vücuda sahibim çok şükür :D:D her ne kadar 3gen olmada :D

bu arada gel tokuşturalım kadehleri topram nede olsun ikimizde aynı yaştayız bea :D:D :party::party::emo1::emo1::rofl::rofl::tongueout::tongueout:

Hahaha ne güldüm varya hem göbekli hem kel hem yaşlısın bir de fitim diyosun :D:D:D
Ama takdir ettim seni hayata hep böyle pozitif bak :D:D:D

Tokuşturalım bea gerçi 2 ay sonra yeni yaşıma basıyorum ama olsun ben senden rütbeliyim, baston yaptırdım geçen gün gül dalından :D:D:D
Sağlam olsun didim şöyle vurdun mu kırılmayacak cinsten :D:D:D

Yalnız konuyu fena sabote ettim, kaçtım blaya :angel::angel:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
toprağam kusuruma bakma geçmiş doğum günün kutlu mutlu huzurlu ve hep sevdiklerinde birlikte olsun :D:D:D:D:D:D
ama pastaları bensiz yedin kınıyorum seni:crying::emo1::party::rofl::rofl::rofl:

Şaşırttın beni art :angel:
Yani öyle birden karşıma çıkınca şapka düdük filan noluyoz dedim :D
Ama tebriğimi koymalıyım zira an itibariyle doğum günümü kutlayan ilk kişi ünvanına sahipsin :smile:
Yaklaşık 1 hafta var doğum günüme yinede teşekkür ederim çok düşüncelisin :blush:

Pastadan yırttın, hadi iyisin artık gömülürsün :D

O değilde biran yaşlandığımı hissettim iyimi :smile:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Şaşırttın beni art :angel:
Yani öyle birden karşıma çıkınca şapka düdük filan noluyoz dedim :D
Ama tebriğimi koymalıyım zira an itibariyle doğum günümü kutlayan ilk kişi ünvanına sahipsin :smile:
Yaklaşık 1 hafta var doğum günüme yinede teşekkür ederim çok düşüncelisin :blush:

Pastadan yırttın, hadi iyisin artık gömülürsün :D

O değilde biran yaşlandığımı hissettim iyimi :smile:

ee şeyy kemm kümm huu buu şuu du yuu luu hu guu
neydi ne dioduk :D bi haftamı var bea ben yalnışmı gördüm o mazan yada senmi yalnış bilgi verdin bea :D
neyse pastamı ayır %50lisini isterim bide çikolatalı muzlu olursa çok sevinirim :D D:

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Şimdi buraya ne yazsam az gelir senin o güzel yüreğini, dostluğunu, sevgini, gülüşünü anlatmaya... İlk süprizim buraya yazmak olsun, ikincisinden bahsetmiyorum bile. :D

İyi ki seni tanımışım, iyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın, iyi ki dostumsun...
Düştüğümde, canım yandığında, nefes alamadığım zamanlarda tutup kolumdan kaybolmama izin vermediğin için, sana minnettarım...

Şimdi buraya sana olan sevgimi yazmaya kalksam hiç bir kelime yazılmaz, yazılan kelimeler yetersizliğinden utanır, sana az gelir, tarifin edilemez...

Aslında unutmuş numarasına devam edecektim ama yüreğim elvermedi. Unutur muyum ben seni :)

İyi ki doğdun bebeğim, nice mutlu yıllara. Seni çok seviyorum aşkısı :kiss1::kiss1::kiss1:

:heart::heart::heart:

buda şarkın olsun ;)

Irfan - Simurgh - YouTube

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
ee şeyy kemm kümm huu buu şuu du yuu luu hu guu
neydi ne dioduk :D bi haftamı var bea ben yalnışmı gördüm o mazan yada senmi yalnış bilgi verdin bea :D
neyse pastamı ayır %50lisini isterim bide çikolatalı muzlu olursa çok sevinirim :D D:

Yerinde olsam istihbaratını çok pis sorguya çekerdim :D
Ama kimseyi pastasından etmek istemem sonra şeet :D
Toplu iğne ucu kadar düştü senin payına nafalım art :D
Şaka bir yana teşekkür ederim yaşlılığımı kutladığın için :D hahaha

Sitenin baş cadısı Value :D doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve neşeli nice yıllar dilerim ...

Şimdi eğri oturalım doğru konuşalım :D Şaşırmadım dersem yalanın daniskası olur :D
Rüyanda mı gördün ne oldu bir anlat hele :D

Teşekkür ederim düşünmen yeter..:angel:

Şimdi buraya ne yazsam az gelir senin o güzel yüreğini, dostluğunu, sevgini, gülüşünü anlatmaya... İlk süprizim buraya yazmak olsun, ikincisinden bahsetmiyorum bile. :D

İyi ki seni tanımışım, iyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın, iyi ki dostumsun...
Düştüğümde, canım yandığında, nefes alamadığım zamanlarda tutup kolumdan kaybolmama izin vermediğin için, sana minnettarım...

Şimdi buraya sana olan sevgimi yazmaya kalksam hiç bir kelime yazılmaz, yazılan kelimeler yetersizliğinden utanır, sana az gelir, tarifin edilemez...

Aslında unutmuş numarasına devam edecektim ama yüreğim elvermedi. Unutur muyum ben seni :)

İyi ki doğdun bebeğim, nice mutlu yıllara. Seni çok seviyorum aşkısı :kiss1::kiss1::kiss1:

:heart::heart::heart:

buda şarkın olsun ;)

Irfan - Simurgh - YouTube

Hoyy ruhumun bam teli.. Başımın tacı.. Gözümün feri canı ışığı herbişiyii..
Nasıl da biliyorsun beni mutlu etmeyi.. Seviyorum detaylara verdiğin önemi..
Hassas noktalara dokunmanı :D hahaha bu biraz şee oldu öhüm ama anladın sen :D

31 geçti ama hala çocuklar gibi sevinip mutlu olabiliyorum.. Bunun için bende sana minnet duyuyorum kuzum..
Senin gibi düşünceli, hassas, bir o kadar yumuşak yürekli bir dosta sahibim ya ölsem de gam yimem :D Hık diye gidebilirim gözüm açık kalmaz okaaa :D
Neyse konuyu şeetmeden topaliim :D

Canımsın varya iyiki varsın iyiki hayatımdasın gülüşüne kurban olduğum bebeğimsin..
Sende sena seviyom aşkısım :kiss1::kiss1::kiss1::kiss1:

Parça da tam benlikti hani.. Gömerim seni kalbime bak :emo1: :heart::heart::heart::heart::heart:

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Yerinde olsam istihbaratını çok pis sorguya çekerdim :D
Ama kimseyi pastasından etmek istemem sonra şeet :D
Toplu iğne ucu kadar düştü senin payına nafalım art :D
Şaka bir yana teşekkür ederim yaşlılığımı kutladığın için :D hahaha

Şimdi eğri oturalım doğru konuşalım :D Şaşırmadım dersem yalanın daniskası olur :D
Rüyanda mı gördün ne oldu bir anlat hele :D

Teşekkür ederim düşünmen yeter..:angel:

Hoyy ruhumun bam teli.. Başımın tacı.. Gözümün feri canı ışığı herbişiyii..
Nasıl da biliyorsun beni mutlu etmeyi.. Seviyorum detaylara verdiğin önemi..
Hassas noktalara dokunmanı :D hahaha bu biraz şee oldu öhüm ama anladın sen :D

31 geçti ama hala çocuklar gibi sevinip mutlu olabiliyorum.. Bunun için bende sana minnet duyuyorum kuzum..
Senin gibi düşünceli, hassas, bir o kadar yumuşak yürekli bir dosta sahibim ya ölsem de gam yimem :D Hık diye gidebilirim gözüm açık kalmaz okaaa :D
Neyse konuyu şeetmeden topaliim :D

Canımsın varya iyiki varsın iyiki hayatımdasın gülüşüne kurban olduğum bebeğimsin..
Sende sena seviyom aşkısım :kiss1::kiss1::kiss1::kiss1:

Parça da tam benlikti hani.. Gömerim seni kalbime bak :emo1: :heart::heart::heart::heart::heart:

İşte bu yüzden çok seviyorum seni. Yüreğime dokunabildiğinden...
Hep ol istiyorum, hayatımın bir köşesinde...
Canımsın, tekrardan nice mutlu yıllara.
Benimle, sevdiklerinle... :kiss1::kiss1::kiss1:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
geç olsun güç olmasın deyiminden yola çıkarak;
bu b..tan dünyada :D dilediğin kadar ömrün olsun, yeni yaşın kutlu olsun Rabia... :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
geç olsun güç olmasın deyiminden yola çıkarak;
bu b..tan dünyada :D dilediğin kadar ömrün olsun, yeni yaşın kutlu olsun Rabia... :)

Hahaha deyimine sağlık yavrucum da hayırdır benim penceren düşen saksı sana mı denk geldi :D

Bu b..tan dünyada bana düşen tüy dikmektir onuda ziyadesiyle yerine getiriyorum zati :wink:

Teşekkür ederim ettiyar (derdi biri :wink:)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hahaha deyimine sağlık yavrucum da hayırdır benim penceren düşen saksı sana mı denk geldi :D

Bu b..tan dünyada bana düşen tüy dikmektir onuda ziyadesiyle yerine getiriyorum zati :wink:

Teşekkür ederim ettiyar (derdi biri :wink:)

hahha yok biri gözüme göstere göstere parmağını soktu :D

eee napıcan herkesin yerine getirmesi gereken bi görevi var bu b..tan dünyada :D:D:D

ne demek al tepe tepe yaşa hayatını (diyecek elbet birgün biri) :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
hahha yok biri gözüme göstere göstere parmağını soktu :D

eee napıcan herkesin yerine getirmesi gereken bi görevi var bu b..tan dünyada :D:D:D

ne demek al tepe tepe yaşa hayatını (diyecek elbet birgün biri) :D

Aaaa ozaman makbul olmaz diim :wink: ağzın burnun başka tarafa gider.. Gönülden içten derinlerden gelmesi lazımdı :angel:

Hahaha sen seninkileri uygularken çok dikkat et yalnız valla faturası fena olur :D

gözünüzü alın yalnız (diyebilir diğeri :wink: )

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aaaa ozaman makbul olmaz diim :wink: ağzın burnun başka tarafa gider.. Gönülden içten derinlerden gelmesi lazımdı :angel:

Hahaha sen seninkileri uygularken çok dikkat et yalnız valla faturası fena olur :D

gözünüzü alın yalnız (diyebilir diğeri :wink: )

bana herşey makbul :wink: içim boş olduğu sadece pamukla dolgu olduğu için sorun yok çok dert etmiyorum :wink:

emekli oldum artık hesabı da kapattım bundan sonra tek mutluluğum banka kartı :D asıl sen dkkat et hala gizleniyorsun peşindekilerden, dedim sana o yeme o hurmaları hayır getirmez diye :D

gözü olanın gözü çıksın (demiş biri) :wink:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
bana herşey makbul :wink: içim boş olduğu sadece pamukla dolgu olduğu için sorun yok çok dert etmiyorum :wink:

emekli oldum artık hesabı da kapattım bundan sonra tek mutluluğum banka kartı :D asıl sen dkkat et hala gizleniyorsun peşindekilerden :D

gözü olanın gözü çıksın (demiş biri) :wink:

Hala aynı ukalalık :D

Hahahaha ya dün külahımı biri kaptı kaçtı biliyomusun dolayısıyal yazdım tahtaya haftaya gel :wink:

Peşimde biri mi var ki :D:D:D batmaninde maskesi var nafalım şimdi :D

Arkadaki elini göreyim (diyebilir) :wink:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hala aynı ukalalık :D

Hahahaha ya dün külahımı biri kaptı kaçtı biliyomusun dolayısıyal yazdım tahtaya haftaya gel :wink:

Peşimde biri mi var ki :D:D:D batmaninde maskesi var nafalım şimdi :D

Arkadaki elini göreyim (diyebilir) :wink:

bendeki huy bi acayip işte can çıkmadan çıkmaz dedi dr :D

sen anlat ben dinlerim bi nevi külah olurum :D

bilmem sürekli bi gizlilik içindesin biraz şeffaf ol artık dikizcilikte bi yere kadar :D

elim sende (derse?)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
bendeki huy bi acayip işte can çıkmadan çıkmaz dedi dr :D

sen anlat ben dinlerim bi nevi külah olurum :D

bilmem sürekli bi gizlilik içindesin biraz şeffaf ol artık dikizcilikte bi yere kadar :D

elim sende (derse?)

Bi sıkmalık huyun var abartma :D

hahahaha kendi kendinin doktoru olmayı dene kuzum :wink:

Şeffafkende çok rahat yapılır o dediğin dolayısıyla yanlış tahmin :emo1:

Ben diye başkasına vermişsindir (der)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
(02.12.2012 tarihinde iletilmesi ricasıyla) :D:D

çok sevgili zuzu'ya;

bedenin her ne kadar uzaklarda olsa da ruhun her zaman bizimle bunu sakın unutma ve iyi ki doğdun iyi bizimlesin nice mutlu senelere minik prensesinle evinin direğinle mutlu huzur sağlık dolu bi ömrün olsun yüzün hep gülsün. :)

bir dost... :D