Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dönerciye el ilanı çalışmam

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
lezzdneref7.jpg

merhaba dönerci için el ilanı yaptım siz değerli insanlar nasıl olmuş acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Resim Eklemek

Sitemizi inceleyerek kendinizi geliştirmelisiniz.Çalışmanız çok yetersiz kalmış.

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
sigaris i siparis olarak degistir, üzerinde biraz daha calis döner havada kalmis aşçıyı daha büyük kullansan biraz daha görsellik katilabilir, eline saglik

deray_ca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence bir kaç tane de tabakta döner resmi kullansan daha hoş ve dolu görünür.. ayrıca arka fondaki ateş dönerden fazla göze batıyo... biraz daha çalış derimm

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Resim Eklemek

Sitemizi inceleyerek kendinizi geliştirmelisiniz.Çalışmanız çok yetersiz kalmış.

tş ederim yorumun için evet inceliyorum çalışmaları daha iyisini yaparım

sigaris i siparis olarak degistir, üzerinde biraz daha calis döner havada kalmis aşçıyı daha büyük kullansan biraz daha görsellik katilabilir, eline saglik

aslında döner ateş ve kömür arasında kalmış gibi görünüm vermeye çalıştım ama becerememişin galiba evet yazı hatasınıda yeni fark ettim tş ederim

bence bir kaç tane de tabakta döner resmi kullansan daha hoş ve dolu görünür.. ayrıca arka fondaki ateş dönerden fazla göze batıyo... biraz daha çalış derimm

tş ederim dikkate alıcam

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
aşçının elinde döner bıçağı olmalıydı...leziz döner yazısına da ateş giydirmenin bi anlamı olmadığını düşünüyorum ...malum hertaraf zaten yangın yeri gibi...üzerinde daha çalışacağını düşnüyorum bu haliyle çalışma yerine oturmamış...asılı kalmış herşey...kolay gelsin...

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tş ederim yorumlarınız için evet katılıyorm size dediğim gibi daha güzeline yaparım

esbora

🌱Yeni Üye🌱
dönerin renk tonu ve atesin tonu cok farkli buda iki resmin farkli ortamlarda oldugunu cok acik gösteriyor biraz renk ayarida yapmalisin-

M@rcos

🏅Acemi Tasarımcı🏅
El ilanı ve oldukça siyah tonlar mevcut.
Dönerciye reklam yapıyorsan eğer iştah açıcı renkler kullanmanı öneririm.Daha canlı renkler kullanabilirsin.
Örneğin kırmızı renk iştah açar turuncu vs..

Ayrıca el ilanında sadece sipariş bilgisi yazarak dezavantajlı oluyorsun.
Adresini tel numarasını varsa internet adresini vs.. gibi bilgileride girerek tasarımı dahada profesyonel gözükmesini sağlayabilirsin.
Kolay gelsin başarılar.

greenjohnnny

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bana kömür koru lazım yanan kömür resmi ya ni iyi calışmalar herkese yardımcı olursanız sevinirim

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
üzerinde biraz daha çalışman lazım.Kullandığın ateş görünümleri genelde kokoreççilerde kullanılıyor.Arkadaşların dediği gibi daha canlı renkler kullanırsan iştah açıcı daha iyi olacaktır.

geceninsahibi

🌱Yeni Üye🌱
ewt bu konuda arkdaşıma katılıyorum çok acemice bi tasarım eğer tasarım denirse hiç uğraşmamışsın tasarım sadece bi döner koymakla olmuyo arkadaşım biraz daha fazla görsellik koymalısın hayal gücünü kullan tşkr ederim