Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dört Yaprak Limonata etiket çalışması

hedele

🏅Acemi Tasarımcı🏅
limonata1.jpg

Benzer konular

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Adana'da böyle bir limonata içersem eğer, bileceğim ki tasarımı sana ait hemşehrim. :)
Eline sağlık. Başarılarının devamı dileğiyle. :dance:
+REP :angel:

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Limon vektörlerine ve damlalara biraz daha özen göstermeliydiniz.Ayrıca renk olarak sarıya yakın bir renk seçimi daha iyi olurdu gibime geliyor.

Emeğinize sağlık.Başarılar.

hedele

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aslında sarıya yakın renklerde de denemelerini yaptım ama bunu begenip yükledim :)Yorumlarınız için teşekkür ederim .

cerkezkoy

🌱Yeni Üye🌱
Çalışma güzel ellerine sağlık ama bi ayrıntı dikkatimi çekti ilk limon resmi ile ikinci limon renkleri birbirini tutmuyor. 2. limon damlaları görünüyor ama 1. limon damlalarını görmekte zorlandım.

hedele

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) evet renkleri farklı dikkatinizden kaçmaması normal gradiendle iki ayrı renk uygulaması yaptıgım için farklı oldu.

Camoka

🌱Yeni Üye🌱
Moralinizi bozmak istemem ama çalışmalarınızda biraz daha canlı renkler uygulasaydınız çarpıcı cıvıl cıvıl bişey olsaydı daha başarılı olmazmıydı.Hele hele limonata xxx den buz gibi ferahlatır seni annem yapmış gibi bi limonata markası agzımıza dolandıgı halde bu çalışmayla ne kadar başarılı olabilir aşikar tabi bence en azından rafda yanyana durcaklarsa daha cıvıl cıvıl ve daha canlı renkler olmalıki insanlar onu alsın.Çünkü insan piskolojisi en cıvıl cıvıl olanını direk eline alır malı sattıran ambalajıdır etiketidir bana göre tabi.

mistik0707

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zemin rengi resmi boğmuş bence limonu ortaya çıkaracak farklı bi zemiin rengi atmanızı öneririm veya lımonun altına farklı tando onu one cıkacak bı damla efekti olabılır iyi çalışmalar

BerkerGonca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Daha çok yazın içilecek bir içecek olduğundan renkleri kesinlikle daha cıvıl cıvıl ve enerjik olmalıydı. Raflara bakarken göze batan renkler olmalıydı.Çizimler bence başarılı ancak damlalar biraz fazla olmuş bence. Birde limonların rengini sarı yaparsan daha güzel durur. Güzel olmasa bile doğal durur en azından böyle çok itici geldi bana. Emeğine sağlık çok daha iyilerini bekliyoruz :)

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bende umudunuzu kırmak istemem ama olmamış renkler uyumsuz alttaki yazılar neden ters yazılar göze batıyor bu daha uzar gider..

hedele

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumunuz için teşekkür ederim moralim neden bozulsunki eleştirilerek ,yorumlar yapılarak ,bunları dikkate alarak ancak insan gelişebilir :)