Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dragonball icon VİDEO DERSİ..... BlueX

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
Yeni bir ders ile tekrar karşınızdayım :) bu video da parlak bir top yapacağız. Parlak topumuzda Dragonball iconu olacak ;) işte yapacağımız icon link İyi seyirler. ( HD kalitesinde ve tam ekranda seyrediniz.)

Benzer konular

Angelsmone

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışma sayfalarını hep gri seçmen gözümden kaçmadı şahsen :)
Üst ışık gözü yoruyor tek kusuru bu genel olarak çok şekerler.
Yabancı sitelerde bir çok icon yapılışını takip etmişliğim var bir ara merakla yapardım.
Uğraşıp video paylaşmışsın çok hoşuma gitti bu zahmet.
2008 2009 yıllarında bu bölüm daha aktifti şimdilerde pek ders anlatımları için uğraşanlar yok.
Bu da kalp icon olarak yaptığım daha sonra bu hale dönüştürdüğümden :tongueout:

gzler.png

Başarıların daim olsun.

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
Çalışma sayfalarını hep gri seçmen gözümden kaçmadı şahsen :)
Üst ışık gözü yoruyor tek kusuru bu genel olarak çok şekerler.
Yabancı sitelerde bir çok icon yapılışını takip etmişliğim var bir ara merakla yapardım.
Uğraşıp video paylaşmışsın çok hoşuma gitti bu zahmet.
2008 2009 yıllarında bu bölüm daha aktifti şimdilerde pek ders anlatımları için uğraşanlar yok.
Bu da kalp icon olarak yaptığım daha sonra bu hale dönüştürdüğümden :tongueout:

gzler.png

Başarıların daim olsun.

değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
kalp dedinizde aklıma geldi bu stilden bi de kalp iconu yapmak hoş olacak :) sizin kalpte farklı bir dönüşüm geçirmiş ;)

Angelsmone

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
kalp dedinizde aklıma geldi bu stilden bi de kalp iconu yapmak hoş olacak :) sizin kalpte farklı bir dönüşüm geçirmiş ;)

Ehuehue efet ilk deneme buydu, 14 şubat için.
Benimki sadece hobi.. :tongueout:

lovenx.png

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkür ettim BlueX. Unutmamışsın.:) Ben sana bu ikonların yapılışını da anlat dediğim zamanlar bayağı bir kurcalamıştım, çok da güzel şeyler çıkıyor.

Emeğine sağlık arkadaşım.:) Bol işler.:)

scanman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu ders değil kendin hızlıca bir şey yapmışsın ekran kaydı alıp yayınlamışsın :s

scanman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Uygulanan efekler gayet açık ve net şekilde gözükmektedir. Siz nasıl seyrettiniz??? öylesine. bunlar meraklısına :wink:

Sonuçta bi paylaşımda bulunmuşsunuz buna saygı duyuyorum ama.
ders yavaş uygulanır programa yeterince hakim olamayan insanlar için tatbiki anlaşılır olabilmesi için. siz normal uygulamayı geçtim birde video edit programında videoyu hızlandırmışsınız ''dersi'' ben yaptım oldu gibi. neyse yada ben çok aptalım anlamakta zorluk çekiyorum buda olabilir.

Son düzenleme:

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
Boyuttan tafarruz ve yapımı uzun sürdüğü için hızlı çekim. 35 dk lık bir çalışma idi sanırsam. bu 35 dk içinde 20 dk renk, gölge 10 dk beğenmedim değiştire diğer 5-10 dk ise ara işlemlere gidiyor. Hızlandırınca bu kısımları geçtim ve adımları görünür kıldım. Aslında bunu tam ekranda duraktıp devam niteliğinde izlenmeli. Bir diğer videomda bunu yazmışım ama bu konuya bu uyarıyı koymayı atlamışım :)

scanman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Boyuttan tafarruz ve yapımı uzun sürdüğü için hızlı çekim. 35 dk lık bir çalışma idi sanırsam. bu 35 dk içinde 20 dk renk, gölge 10 dk beğenmedim değiştire diğer 5-10 dk ise ara işlemlere gidiyor. Hızlandırınca bu kısımları geçtim ve adımları görünür kıldım. Aslında bunu tam ekranda duraktıp devam niteliğinde izlenmeli. Bir diğer videomda bunu yazmışım ama bu konuya bu uyarıyı koymayı atlamışım :)

premiere de yavaşlatıp render aldım 27 dakika oldu biraz uzun sürdü ama değdi tane tane olayı çözdüm :) teşekkürler

oege

🌱Yeni Üye🌱
Bende bir sorun var sanirim video görünmüyor

einsatzgruppen

🌱Yeni Üye🌱
çık hızlı,ayrıca fare'yi takip edemiyorsun.Bu ders değil yinede Teşekkürler.