Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

DTG (Direct to Garment) makinelerde ortalama T-Shirt baskı maliyetleri

oeyupoglu

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bir süredir tasarım işiyle ilgilenmekteyim daha çok t-shirt ve sweat tasarımlarına odaklı çalışıyorum.Merak ettiğim konu 5 kafa çalışan ve kaliteli dupont boya kullanan bir dtg makinede bir t shirtün ortalama baskı maliyeti nedir bu konuda bilgisi olan varsa ve bilgilendirme yaparsa çok müteşekkir olurum.Herkeslere iyi çalışmalar:)

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
Arkadaşlar bir süredir tasarım işiyle ilgilenmekteyim daha çok t-shirt ve sweat tasarımlarına odaklı çalışıyorum.Merak ettiğim konu 5 kafa çalışan ve kaliteli dupont boya kullanan bir dtg makinede bir t shirtün ortalama baskı maliyeti nedir bu konuda bilgisi olan varsa ve bilgilendirme yaparsa çok müteşekkir olurum.Herkeslere iyi çalışmalar:)

selam
5 kafa çalışan makine ne demek anlamadım
Dx5 den mi bahsediyorsunuz ?
CMYK + 4xBeyaz

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com

maliyet hesaplarken sadece boya değil bakım pres elektrik maliyetlerini yevmiyeni kiranı vergini vs günlük yapacağın işe pay ederek bulman daha doğru olur yoksa sadece boyanın 1-2 € olmasının doğru olacağını düşünmüyorum.