Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Düğün Davetiyesi için fikir ve tasarım desteği arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetkayikci

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar Nasip olursa 27 temmuz 2008 de düğünüm var fakat çok ilginç bi düğün davetiyesi arıyorum uzun zamandır.
Bir yerinde bir şeyi farklı olsun istiyorum mesela her yerde dolaşan ilaç şeklindeki davetiye çok güzel bi fikir okadar aşırıya kaçmadan değişik bi fikir yada tasarımı olan arkadaşlardan yardım bekliyorum bu farklılık sözlerindede olabilir...
Photoshop bilgim yeterince var fakat iş kendim olunca bir türlü yaptıklarımı beğenemiyorum okadar davetiye hazırladım ama kendime bir türlü yapamıyorum daha doğrusu fikir bulamıyorum :) eğer bana yardımcı olursanız çok sevinirim tasarımlarınızı kara kalemle yada paintte dahi yapsanız ve anlatsanız ben onları elimden geldiği kadarıyla mükemmelleştirmeye çalışırım :)

İsimlerimiz ; Ahmet & Neslihan

Saygılar sevgiler hepinize......
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum;)

Bol Pixelli günler ;)

Son düzenleme:

Benzer konular

Sait SANCAK

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben sana bir kaç örnek sunayım sen beğendiğinin çıkışını al size en yakın matbaya git görüş bunlar biraz maliyetli olur ama benim için önemli değil diyorsan sen bilirsin kolay gelsin...

6ek8.jpg

davon.jpg

gunesvolkan.jpg

901.jpg

ahmetkayikci

🌱Yeni Üye🌱
:) abi bunları zaten google abime sorarak bulabiliyorum benim istediğim yep yeni bir tasarım olsun kimsede olmayan birşey olsun :) bilmem anlatabildimmi ??

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
:) abi bunları zaten google abime sorarak bulabiliyorum benim istediğim yep yeni bir tasarım olsun kimsede olmayan birşey olsun :) bilmem anlatabildimmi ??

o yaratıcılık sizden çıkacak.

daha ilginç bir tasarım yapın bana diyorsanız ücretini ödeyerek arkadaşlara yaptırırsınız.

ahmetkayikci

🌱Yeni Üye🌱
hımmm senin farkında olmadığın birşey var ben sadece fikir arıyorum yaptıracak adam değil ben burayı grafikçilerin paylaşım sitesi grafiker arkadaşların grafik üzerine bir birlerine fikirlerini sunduğu bir yer olarak düşünmüştüm galiba öyle değil kusura bakmayın....

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
arama motorundan davetiye diye aratırsan bir çok örnek çıkar herhalde sana yardımcı olabilmesi için onlardan fikir edinebilirsiniz ki edinemiyorsanız Bahtınur'un dediği gibi ücretini ödersiniz size yapacak çok insan var burada,

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
hımmm senin farkında olmadığın birşey var ben sadece fikir arıyorum yaptıracak adam değil ben burayı grafikçilerin paylaşım sitesi grafiker arkadaşların grafik üzerine bir birlerine fikirlerini sunduğu bir yer olarak düşünmüştüm galiba öyle değil kusura bakmayın....

Evet öyle ama bi farkla sen örnekler yapar sunarsın bizler üstünden bilgilerimiz dahilinde yorumlar yapıp seni yönlendirmeye calısırız yoksa sana sıfırdan fikir vermek gibi bir şeyi kimse yapmaz üzgünüm kolay gelsin...

ahmetkayikci

🌱Yeni Üye🌱
valla ben derdimi anlatamadım galiba neyse size iyi çalışmalar iyi günler ;)

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
biz sizi anladık sizde bizi gayet iyi anladınız iyi forumlar dileriz...

emeğe saygı: bir emek sarfediliyorsa ücreti ödenmelidir, aksi takdirde bedavaya çalışma yapıp başkasının emeğini hakkını gasp etmeyiz. grafikerler.net yönetimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...