Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dünya'nın En İyileriyle Çalışmak İstermisin ? - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasterOrhan

🌱Yeni Üye🌱
Dünya'nın En İyileriyle Çalışmak İstermisin ?

Program/Seviye: Photoshop CC 2014, InDesign CC 2014, Dreamweaver CC 2014, İllustrator CC 2014, After Effects CC 2014, Premiere Pro CC 2014 ve bunlarla ilişkili diğer Master Collection program gurubu.

Program bilgisine Hayal gücünü ve meslek aşkını ekleyerek seviyeyi siz belirlersiniz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba Arkadaşlar,

Kickboks Organizasyonu, Müzik Konserleri, Sinema ve Dizi Film (vb.) alanlarda uluslararası projeler üreten şirketimizin reklam departmanına afişler, dergi, sosyal medya paylaşımları, web site tasarımı, reklam videoları, kurumsal kimlik çalışmaları, billboard (vb.) ihtiyaçları karşılayabilecek 3 yada 4 kişilik bir ekip kurmayı arzu etmekteyim.

Biraz işten bahsetmem gerekirse; Şirketimiz bir reklam veya tanıtım firması değil yeni kurulan bir medya şirketidir. Dünya'nın en ünlü isimlerini Türkiye'ye getirmekte ve yukarıda belirttiğim projelerde değerlendirmektedir.

Bu projelerin Ulusal ve Uluslararası arenada tanıtım çalışmalarını yapacak bu ekip şirketin bu anlamda beyin takımı olabilmelidir.

Kariyer konusunda ise her arkadaş ile bizzat ilgilenecek ve her projede mutlaka isimlerinin geçmesini sağlayacağıma şahsen söz veriyorum.

Aşağıdaki mail adresine sizi daha yakından tanıyabileceğimiz bir ileti gönderin!

Teşekkürler!

(Not: Geçici Ofisiniz Haramidere Metrobüs durağına 2 dk. mesafededir)

E-posta: masterorhan@outlook.com

Telefon: 0533 704 30 21