Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dünya'nın Farkında Mısınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

witchking

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarımların oldukça güzel. Lakin konularda sorun var gibi. İlk afişte dünya ağzını açmış balıkları yemeye çalışıyor. Ama balıkları katleden dünya değil insanlık. İkincisinde de H2O demişsin. Genelde eksikliği olan bir şey bu şekilde ön plana çıkarılır. Ancak su varolan birşey, denizlerde su eksilmiyor tam tersine çoğalıyor. Suyun eksikliğinden çok suyun içindeki yabancı maddeler balık neslinin tükenmesine neden oluyor. Ancak tasarımların güzel başarılar.

splendors

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.gorkemsezer.com
Tasarımların oldukça güzel. Lakin konularda sorun var gibi. İlk afişte dünya ağzını açmış balıkları yemeye çalışıyor. Ama balıkları katleden dünya değil insanlık. İkincisinde de H2O demişsin. Genelde eksikliği olan bir şey bu şekilde ön plana çıkarılır. Ancak su varolan birşey, denizlerde su eksilmiyor tam tersine çoğalıyor. Suyun eksikliğinden çok suyun içindeki yabancı maddeler balık neslinin tükenmesine neden oluyor. Ancak tasarımların güzel başarılar.

ikinci afişte haklısın.
birinci afişteki metinde dünya bizim için bir tehlike oluyor dedim ve bu tehlikeli halini bir canavara benzettim.
tasarımları beğendiğin için teşekkür ederim.

splendors

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.gorkemsezer.com
Bomba

3. çalışmamı ekledim ama yarışmanın bitmesine daha 1.5 saat varken kilitlenmiş konular bu yüzden yeni açtım.

20503.jpg

Yarışmaya katılan herkese başarılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...