Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Duvar Saati

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
001pi6.jpg

enteresan olmuş çok beğendim creative,evim olduğu zaman bitanede böle ilginç bi tasarım ben isterim şimdiden sözünü alayım :)

damin, valla geliyo bana arasira böyle...bos bos duvara bakarken cikti bu da,,, saat lazim evime, lem dedim ben nie yapmiyom bu saati..sonra saati nasil ve nereye yapcagimi düsündüm biraz sonra bu cikti iste... yapariz yaa problem degil, bende bunlardan cok var, hayata gecmeyi bekleyen fanteziler yani... :)

üstadlar valla costurdunuz beni, zihni sinire dönücem simdi.. :) yaaa o kadarda degil asil projelerimi bir görseniz yani ben bi aktarabilsem ekrana daha da acayip durumlarla karsilasacagimiza eminim :) bu arada gercekten herkeze yorumlari icin tessekkür ederim.. end. tasarimci mi olsam ne :) :lol:

micanose

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aslında neden oku hareket ettirmeye çalıştığınızı anlayamadım.
bence siyah zemin üzerine boşluklu bir band koyup onu hareketlendirmek çok daha pratik olur. tabi bu benim fikrim.

Tasarım gerçekten harika olmuş ben de istiyorum bir tane :peace1:

saatwd1.jpg

Ying-Yang-Efe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence alttakı gosterge saat ya üstede bı sanıye koyalım daha kucuk ve arkadasımızın dedı gıbı bant olsun ama benım dusuncem ok yıne tek parca olsun alttaki ip oku ceksın cekınce ok ılerlesın boylece arkadasımızın anlattıgı gıbı hem arkadan ıkıncı ok donebılır hemde koseyı donebılır. Bu kadar :D gercekten tasarımın olagan ustu ayrıca dıgıtal yerıne eskıtme havasında bı analog saat daha uygun olur bence :D

naklov

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
guzl bır tasarım ellerine sağlık bızımle paylaştığın ıcın..

memati

🌱Yeni Üye🌱
abi güzelmişde o saat nasıl başa dönecek

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
saat icin moddelleme ve demosyon calismasi dahil tek üretim icin 1200 lira istediler... :)

varmi isteyen :)

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
abim söyle yapalimm sen yap ben sana kredi karti gecerim :)

valla kardesim ugrasmak gerekmis yani.. iscilik baya ututuyomus falan filan... bilmiyom. annamadim ben bu siten bisey.. varsa yapabilen buyursun.. istemem telif hakki filan da :)

designed by ofa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel bir düşünce ve oldukça farklı ellerine sağlık diyorum :)

micanose

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Valla o kadar tutmaması lazım. Eleman işçiliği fazla abartmış. :lol:

Bi prototip yapayım kendimce bakalım nasıl olucak :) (Not : Endüstriyel teknoloji öğrencisiyim Güneş enerjili dizel motorlu araba projesi yaptık o bile sadece 1760 ytl tuttu bu alet nasıl o kadar pahalı olur anlamadım :eek:: ama neyse :)))

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
böyle güzel fikirleri severim. sıradan degil ellerine saglık.. kopye degilse gercekten güzel bir calışma hayata gecir bence... tekrar elelrine saglık begendim gercekten.. (herseyide öle cabuk begenmem)

Katsumoto

🏅Acemi Tasarımcı🏅
enteresan ve değişik bi fikir ...