Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

e-öğrenme ile ilgili afiş için yardım.

asiask

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.gencbakislar.com
herkese iyi çalışmalar. ya benim e-öğrenme ile ilgili bir afiş çalışmam gerekiyorda bana fikir verebilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum. okulda afiş çalışmamız varda şimdiden tşk ederim.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
fikir verirsek senin hazırlamana ne mana kalıyor? Olmadı sen yapılacakları söyle biz yapalım..

hrn35

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.myspace.com
fikir verirsek senin hazırlamana ne mana kalıyor? Olmadı sen yapılacakları söyle biz yapalım..

Evet Abi Haklısın Arkadaş Kendi Çalışması Lazım Sana Tek Söyliyebiliceğim Hayal Gücünü Kullan Eminimki Güzel Çalışmalar Koyucaksındır Ortaya :wink:

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
asiask arkadaşım.
Öncelikle tabiki yazılı görsel vb. tüm fikirler ortaya sunulabilinir. Bu imkansız değildir. Gel şimdi birlikte cevaplayalım.
1) Öğrenci misin? evet
2) Bu ödev bizim mi senin mi? senin
Şimdi biz sana fikir bazında da yardımcı olsak kendini bi noktadan sonra kısıtlarsın elinde olmadan da ki bu hiç hoş bir durum değil. En iyisimi şöyle yapalım sen düşün beyin fırtınası oluştur ve sunumunla buraya koy bizler en oluru hakkında senin çizginden gidelim...

ilknur_nil

🌱Yeni Üye🌱
birşey gözükmüyor gözükmeyende birşeye yorum yazamam demi o yüzden kusura bakma yorumsuzum