Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

e900 coreldraw illüstrasyon çalışmam..

edlesn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
samsunge900.jpg
internette tasarım sayfalarını dolaşırken illüstrasyon çalışmalarına gözüm takıldı..bende yapabilirmiyim dedim kendi kendime..oturdum bugün bununla uğraştım.ilk defa corel de illüstrasyon yaptım.freehand de denemiştim ama fazla olumlu gelmemişti.coreli bu yüzden seviyorum..eksiklerim var tabiki.bu çalışmayı birazda programda yol kat etmek için yaptım.umarım olmuştur..yorumlarınızı bekliyorum.iyi yada kötü yorum fark etmez bu beni geliştirecektir..herkese başarılar diliyorum..

edlesn_aloneressam

Benzer konular

WeBCoLiC

🌱Yeni Üye🌱
orjinali koymasanız gerçek sanardım :D corel draw da birde geçrekten iyi bir çalışma bence :)

adul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok iyi devam et böyle

zyprexa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok başarılı olmuş. bunu bir de ders olarak ekleseniz dadından yinmez :)

edlesn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler..;)

çok başarılı olmuş. bunu bir de ders olarak ekleseniz dadından yinmez :)

inşallah..ders olarak eklemeye çalışırım..ilk çalışmamdı daha önce bir kaç kere denedim olmayınca sıkılmıştım..ben genelde ilkde zorlanırsam,daha sonra yaptığımda aslında ilk defa uğraştığımda gayret etseymişim yapabilirmişim diyorum..o an sanırım içimden gelmiyor ve sıkılıyorum..kesinlikle devam edeceğim arkadaşlar teşekkürler..

seynep

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğine ellerine sağlık.gerçekten farkı yok=) başarılarının devamı dileğiyle...

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bir tek fontu uymamış:D
ama çok güzel elinize sağlık :)

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
orjinal halinden güzel olmuş :) ama bunu corelde yakmak çok zaman alırya :( yapılır coreli iyi bilen yapar ama tantel gibi işlemen gerekir cm cm emeğine sağlık arkadaşım.

edlesn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilginizden dolayı tüm arkadaşlara teşekkür ederim..kusura bakmayın biraz geciktim teşekkür için. ;)

Th£_G@RD!Y@N

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gerçekten güzel olmuş ellrine sağlık bi tek degrade eksikliği gördüm gerisi orjinal gibi olmuş başarılarının devamını dilerim :) :)

edlesn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gerçekten güzel olmuş ellrine sağlık bi tek degrade eksikliği gördüm gerisi orjinal gibi olmuş başarılarının devamını dilerim :) :)

teşekkürler arkadaşlar...bir kaç eksiğim var biliyorum...onlarıda çizerek kapatmaya çalışacağım...bu sektörde kendimi yetiştirmeye çalışıyorum...

domingos

🏅Acemi Tasarımcı🏅
harika eline sağlık fakat ortadaki joistik tuşunu içeri doğru yapsaydın ve dokunmatik tuş kısmının siyah rengini daha koyu yapsaydın orjinaliteyi yakalardın emeğine sağlık

edlesn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
harika eline sağlık fakat ortadaki joistik tuşunu içeri doğru yapsaydın ve dokunmatik tuş kısmının siyah rengini daha koyu yapsaydın orjinaliteyi yakalardın emeğine sağlık

teşekkürler..;) acemilik işte programı öğrenebilmek için yaptığım çalışmalardı..yeni çalışmalarımda yorumlarınızı dikkate alacağım...vakit ayırdığınız için teşekkür ederim arkadaşlar... erdal_erşan