Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Edius'la ilgili bir sorum olacak

21313

🌱Yeni Üye🌱
Geçenlerde after efect'le ilgili görsel dersleri izlerken işlediğimiz videonun ekranı tam doldurması için FİT diye bir seçeneği tıklayarak işlediğimiz videonun ekranı tam doldurması sağlandı..Edius'da bu işlemi nasıl yaparız... İşlediğim videolar değişik boyutlarda. ekranın sağ ve sol taraflarında boşluklar kalıyorz..izleyenlerin tam dolu bir ekranda izlemisini istiyorum... Genelde yotube download yapıyorum,, ordan link ile siteme çekiyorum.. yardımlarınız için şimdiden tesekkur ederim

renard

🌱Yeni Üye🌱
Görüntünün üzerine gelip F7 ye basarsan açılan ekrandan görüntünün boyutuyla oynayabilirsin.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Geçenlerde after efect'le ilgili görsel dersleri izlerken işlediğimiz videonun ekranı tam doldurması için FİT diye bir seçeneği tıklayarak işlediğimiz videonun ekranı tam doldurması sağlandı..Edius'da bu işlemi nasıl yaparız... İşlediğim videolar değişik boyutlarda. ekranın sağ ve sol taraflarında boşluklar kalıyorz..izleyenlerin tam dolu bir ekranda izlemisini istiyorum... Genelde yotube download yapıyorum,, ordan link ile siteme çekiyorum.. yardımlarınız için şimdiden tesekkur ederim

F7 kısayolu ile layouter ile görüntüyü ekrana sığdırabilirsin

hakan_saw

🌱Yeni Üye🌱
poyrazhan abi merhaba bir sorum olacaktı edius pro7 versiyon programı crack seriali nasıl
bulabilirim senden ricam abi mail adresim ]