Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Eğitim Kurumunda Staj İmkanı - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tufekciler

🌱Yeni Üye🌱
Eğitim Kurumunda Staj İmkanı

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Şehir: İstanbul

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

Üniversiteye hazırlık eğitimleri sunan eğitim kurumumuzda ve aynı zamanda sosyal medya ajansımızda yetiştirilmek üzere yaz döneminde haftanın 5 günü çalışabilecek, okul döneminde diğer stajer arkadaşımızla dönüşümlü çalışabilecek öncelikle bayan stajer arkadaş arıyoruz.
önemli: Açık lise/Mesleki açık lise okuyan arkadaşlar yani haftanın 5 günü çalışabilecek arkadaşlar kesinlikle tercih sebebidir.

Ofisimiz Beşiktaş meydandadır. Stajyer arkadaşımızın web tasarım bölümünden olması tercih sebebidir. Html ön bilgisine sahip bilgisayar donanım konusunda bilgili, sosyal medyayı takip eden arkadaşlar tercih edilecektir.

Her yıl düzenli olarak firmamıza stajyer öğrenci alımı yapılmaktadır. Firmamızda çalışmayı düşünen arkadaşımızın hedeflediği üniversite var ise sınavlara çalışma konusunda en doğru tercih kurumumuz olacaktır.

Lütfen ilanı dikkatlice okuyunuz.

teşekkürler

E-posta: emre@admineral.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

tufekciler

🌱Yeni Üye🌱
firmamız bünyesine bir yeni stajyer daha katıldı.

Özellikle ilanda belirtilen kurallar çerçevesinde 1 bayan stajyer arkadaş daha arıyoruz.
Üniversite sınavına hazırlık noktasında size en büyük kaynak burada. Lütfen bilgilerinizi açıklayıcı olarak mail adresimize gönderin.

teşekkürler

tufekciler

🌱Yeni Üye🌱
firmamız bünyesine bir yeni stajyer daha katıldı.

Özellikle ilanda belirtilen kurallar çerçevesinde 1 bay stajyer arkadaş daha arıyoruz.
Üniversite sınavına hazırlık noktasında size en büyük kaynak burada. Lütfen bilgilerinizi açıklayıcı olarak mail adresimize gönderin. Açık mesleki lise okuyan arkadaşlar tercih sebebidir.

emre@admineral.com adresine bilgilerinizi mail atın lütfen.

teşekkürler

Son düzenleme:

tansad

🌱Yeni Üye🌱
stajer hakkında

Merhaba,
Mesleki teknik lise, bilişim teknolojileri alanı web tasarım ve programlama alanı son sınıf öğrencisi Zülal Sumru Tan kızım haftada 3 gün zorunlu staj alması gerekiyor. Sömestir başında yer bulmuştuk, ancak işveren sağlık nedeniyle bölümü kapatınca açıkta kaldık.

ilgilerinizi rica ederim

Sadi Tan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...