Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ekinyol İlköğretim Okulu için personel panosu

mercimek_34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
panokopya.jpg

okul için personel panosu

o_g_58

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pek yorum yapılacak birşey değil ama zannediyorum personel panosu için yeterli seviyede. birde resim ve isimleride koysan öyle daha anlaşılır olabilirdi...

geantes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Türk Bayrağını düzgün yerleştirebilirsin.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Türk bayrağına kesinlikle katılıyorum. Ayrıca kırmızının üzerine yazılan turuncu renkte ki bir yazı böyle bir kurumsal amaca uygun düşmüyor bilginize.

byko

🌱Yeni Üye🌱
atatürk resmi de olsa iyi olurdu. sonuçta başöğretmenimiz...

HAWAI

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iyide anlamadım. Niye koydunki bu çalışmayı ne anlamı var???

mercimek_34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu çalışmayı koydum çünkü değerli arkadaşların üstadların yorumları beni biraz daha ileriye götürecektir. yorumlarınızı dikkate alıcam hepinize teşekkür ederim.

cok_yasa_kamil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kırmızı zemine bayrak olmamış tabiki....ve çok yorucu geldi bana zemin.
açık mavi (%30 cyan) zemin nasıl olurdu acaba?

prometheus2000

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iyide anlamadım. Niye koydunki bu çalışmayı ne anlamı var???
bu biraz sert bir elestiri oldu sanki,her ne olursa olsun orada bir gorsel var.herseyden once,dahasi senin icin belki cok basit olabilir belki ama bir insanin emegi var,sence belki anlamsiz,ama baska insanlar anlam yukleyeceklerdir,kucuk bisey daha sen neden koyarsin calismalarini buraya?yada anlamlarini yazarmisin yanina?
dostcakal...

prometheus2000

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
zemin kirmizi olmamis bencede,birde boyle durumlarda hiyerarsiyi goz onunde bulundurman lazim nasil ki memur ve hizmetlileri alta yaziyorsan mudur yardimcisininda mudurun altinda olmasi lazim,baska bir arkadasimizin dedigi gibi basogretmen ataturku de en uste alman daha mantikli bence,basarilar..

mercimek_34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler yorumlar için

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim çok saolun.

Goldenbrush

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.altinfirca.com
Yorum.

Eline sağlık diyerek başlayayım yorumuna,

Sonuç itibari ile tavsiye istediğini de belirtmişsin. İlk bakışta göz çarpanları söylemek gerekirse, Ekinyolu İ.Ö.O. yazısı rengi uygun düşmemiş, yazının kullanım şekli de kurumlara düşen ciddiyeti taşımıyor. Yarım ay şeklinde kullanılan yazı bir resmi kuruma yakışmıyor. Bununla beraber, MEB ve Türk Bayrağını okul isminin altında kullanman da bir çalışma yanlışıdır bana sorarsan. Okul daha büyük demek istemiş.

Bununla beraber alt tarafa fotoğraflarla ilgili koymuş olduğun kutulara baktığın zaman boğup bırakmışsın diyebilirim. Müşteriyi yönlendirip standart boyutta fotoğraf çekmelerini söyleyebilirsin veya Zemin malzemesi ölçüsünde oynamalısın.

Çünkü bir reklamı gösteren aslında sayfa ve kenar espaslarıdır. Dikkatlice bakacak olursan, resim aralarında kullanılan boşluk genel boşluktan daha fazla. en az aynı boyutta veya iki katı boşluk bırakman görüntüyü rahatlatacaktır. Bu arada Kişi isimleri için açılan boşluklarda resim büyüklüğü ile aynı genişlikte olmalı.

Burada önemli isime gelecek olursak, tavsiyem Ekinyolu ismini markalaştırıp ön plana çıkartıp İ.Ö.O. ibaresini daha küçük puntalara düşürmen sana üst bölümde büyük yer kazandıracaktır. Bu sayede MEB Logosu ve Türk Bayrağını yerleştirebilirsin.

Özel öneri ise bu çalışmaları yapıktan sonra en alt bölümde 2 resim yüksekliğinde boşluk bırakıp o bölüme bir atasözü yerleştirmen, yaptığın reklamı daha değerli bir hale getirebilir...

Çalışmalarında Başarılar Dilerim.

mercimek_34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tavsiyelerin için çok teşekkür ederim. her ayrıntısını yazmışsın Allah razı olsun. gerekli düzenlemeleri yapacağım.

oaltindag

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu panolar için kullanılan fotoğraflıkları nereden alabiliriz acep? eraysan demeyin çok pahalı...

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
bayrak kaybolmuş ilk göze çarpan bu...bari o turuncu yazıların rengini değiştirseniz saçma sapan bir renk uyumu var :S

OguzOzaslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Personel panosu için çok farklı fontlar efekler vs. gibi öneriler tabiki yapamıyacağız bu yönlerden yeterli.Fakat renkleri değiştirmen uygun olacaktır."EKİNYOLU İLK... yazısı ve logolar" sanki küçük kalmış.Birde Türk Bayrağı'nı düz kullanırsan daha hoş olabilir...İyi çalışmalar...

EnverYigit

🌱Yeni Üye🌱
Vesikalıkların arkası kırmızı olacağından iyi durmaz tahminimce. Beyaz üzeri daha iyi durur.

sparkfire

🏅Acemi Tasarımcı🏅
böyle tablolar yaparken fotoğraflık koyuyoruz ya..
içine fotoğraf takılıp çıkarılabilen
onları nerden temin edecez