Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ekmek fırını tabela

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
ekmek frını için hazırlamış olduğum basit bi çalışma yorumlarınızı bekliyorum

zdemrekmekjr2.jpg

Benzer konular

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerıne saglık guzel olmus fakat golgelerı unutmussun sanırım...

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
gerçekten çok hoş bir tasarım

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazıya stroke vermek yerine dropla yazıyı belirginleştirmeli bence.

kolaylıklar dilerim emeğinize sağlık

bestwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışma hoşş ışıklı ise gece güzel görünüre benziooo :D telefondaki rakamların arasını açıp

üstekininde strokesi üzerinde oynamalısın
+
drop shod...veya outer glow... ekleyebilirsin...
:D
ama ışıklıysa ekle.... :) hoş durur .....

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
basit bir çalışma dediğin gibi
konsept aynı klasik fırın temasının dışında bir ürün yok
bana kalırsa olması gereken de bu zaten
diğer yorumlar gibi benim yorumum da olumlu
eline sağlık

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
emeğine sağlık yalnız ekmek yazısındaki baştaki e harfinin alt kçşesinde bir sorun var sanırım.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel olmuş canım emeğine sağlık...

birolbirinc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yaklaşık 2 ay ay önce benzeri bir çalışma yapmıştım tek aldığım şikayer buğday rengi ile ekmek rengini aynı olmasının sonucunda ekmelerin belirginliğinin zayıf olması idi ayrıca telefon yazıları bir birine çok yakın. aralığı orta kulansa idin daha hoş olurdu

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
ya şimdi merak ediyorumda kaç saat çalıştın üzerinde bu çalışmanın yani yorumlarınızı bekliyorum sen ne yorum bekleyebilirsin ki bu çalışmanın arkasından gözünüzü seveyim oyun oynanacak bi site değil bura ya değişik şeyler yapın ki gözlerimiz kamaşsın yani bu çalışma ne ki ya (basit bi çalışma yaptımda yorumlarınız bekliyorum) basitse buraya koyma ozaman adam akıllı bi çalışmanı koyarsın ozaman yorum yapmak için baya düşünen insanlar olur.... artı yorum istiyosan sen onu tabela olarak yapmşsan o sıfır (0) tabela üzerinde olmaz ha ama yol tabelası ise ona bişey diyemem çalışmalara dikkat edelim lütfen reklamcılık bu şekilde değil.. reklamcılığı öldürmeyelim

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
ya şimdi merak ediyorumda kaç saat çalıştın üzerinde bu çalışmanın yani yorumlarınızı bekliyorum sen ne yorum bekleyebilirsin ki bu çalışmanın arkasından gözünüzü seveyim oyun oynanacak bi site değil bura ya değişik şeyler yapın ki gözlerimiz kamaşsın yani bu çalışma ne ki ya (basit bi çalışma yaptımda yorumlarınız bekliyorum) basitse buraya koyma ozaman adam akıllı bi çalışmanı koyarsın ozaman yorum yapmak için baya düşünen insanlar olur.... artı yorum istiyosan sen onu tabela olarak yapmşsan o sıfır (0) tabela üzerinde olmaz ha ama yol tabelası ise ona bişey diyemem çalışmalara dikkat edelim lütfen reklamcılık bu şekilde değil.. reklamcılığı öldürmeyelim

Yorumlarınıza dikkat edin. Daha üsturuplu kelimeler, size duyulan saygıyı arttırır, net anlaşılırsınız. Ayrıca buraya insanlar çalışmalarını koyarken, "nasıl daha iyisini yapabilirim?"in cevabını arıyorlar. Yoksa kimsenin "aaa ne güzel olmuş"a ihtiyacı yok. Bunun zaten sizin yorumunuz gibi hiçbirşeye faydası olmaz. Siz olsaydınız daha güzelini nasıl yapardınız mesala?Sizce bu çalışma daha güzel nasıl olabilirdi, eksiklikleri nelerdir?

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️

kalısın arkadaşım reklamcılığı öldürmeyelim... katılıyorum sana :emo1: