Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

El ilanı için fikirleriniz?

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba Arkadaşlar

Şuanda bazı firmalar bana şirketleri için en geç belirli bir zamana kadar bir website yaptırmamı ve olmadığında ceza alabileceklerini söylüyorlar.Galiba böyle bir gerekçe var.Şirketler için web tasarımı şart oluyor gibi.
Bende bundan faydalanarak bir el ilanı dağıtmayı düşünüyorum.Bir gazete ile yada dergi ile olabilir.Websitesini tamamlamamış olan firmalar için iyi bir fikir olabilir.
Sizce bu ilanın ebatları ne olmalı ve içerisinde kullanacağım kelimelerin müşteriyi ikna edebilme özelliği ve ilgi çekmesi önemli mi? Şirket logomuz üsttemi yoksa ortadamı olmalı ?
Veya bu ilana örnek tasarımlarımızın küçültülmüş ebatlarını koymalımıyız veya referanslarımızı belirtmeli miyiz? Ekonomik kolaylığımızı vurgulamalı mıyız? gibi sorular var aklımda.

Deneyimi olan arkadaşlardan fikirlerini bekliyorum.Sizlerin yönlendirmeleriyle hazırladığım tasarımlı burada paylaşacağım

Son düzenleme:

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar gerçekten bu konuda deneyimi olan arkadaşların beni yönlendirmesini isterim.
Düşüncesi olan varmı?

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
tavuk yumurtladıktan sonra gıdaklamaya başlar, neden? yumutladığının reklamını yapar.

sizde kendi reklamınızı çok güzel bir şekilde yapmalısınızki ilanı alan way gerçekten güzel ben bu adama site yaptırırım desin ;)
ilanda tasarım çok etili olur bence, ayrıca bu dediğiniz her şirkete web sitesi olayı gerçekse bunuda belirtin yani ne kaar çok reklam yaparsanız o kadar size döner umarım anlatabilmişimdir. (düşüncelerimi) ;)

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
tavuk yumurtladıktan sonra gıdaklamaya başlar, neden? yumutladığının reklamını yapar.

sizde kendi reklamınızı çok güzel bir şekilde yapmalısınızki ilanı alan way gerçekten güzel ben bu adama site yaptırırım desin ;)
ilanda tasarım çok etili olur bence, ayrıca bu dediğiniz her şirkete web sitesi olayı gerçekse bunuda belirtin yani ne kaar çok reklam yaparsanız o kadar size döner umarım anlatabilmişimdir. (düşüncelerimi) ;)

Merhaba
benim asıl olarak belirtmek istediğim tasarım değil.Tasarımda sorun yok
Asıl bilmek istediğim reklamcılık açısından gerekler.
Ben reklamcı değilim dijital tasarımla ilgileniyorum.
Yani ben bu ilanda ekonomik avantajları yazmalı mıyım? reklamcılık açısından uygun mudur?
Yada referansları göstermeli miyim?

gibi şeyler benim için önemli.

İçerik ve tasarım konusunda düşüncelerinizi dikkate alacağım.
Teşekkürler

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
benim görüşüm ekonomik avantajları belirtmen gerekir kaçınılmaz! çok önemli bence

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelike analiz edin. Bu ilanın amacı nedir?

Yeni kanunlara göre tüm LTD. şirketlerinin web sitesi bulundurma zorunlulukları vardır. Ayrıca bu sitede gerekli bilgileri barındırmalarıda gerekiyor. Önce siz dersinizi iyi çalışın.

https://www.grafikerler.net/yeni-turk-ticaret-kanunu-t9962.html?p=75517 buradaki genel bilgileri inceleyebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında ilanınızı etkin hale getireceğinize inanıyorum.

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Öncelike analiz edin. Bu ilanın amacı nedir?

Yeni kanunlara göre tüm LTD. şirketlerinin web sitesi bulundurma zorunlulukları vardır. Ayrıca bu sitede gerekli bilgileri barındırmalarıda gerekiyor. Önce siz dersinizi iyi çalışın.

https://www.grafikerler.net/yeni-turk-ticaret-kanunu-t9962.html?p=75517 buradaki genel bilgileri inceleyebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında ilanınızı etkin hale getireceğinize inanıyorum.

Bilgilendirme için teşekkürler.
Ne yalan söyleyeyim araştırmamıştım bilgim yoktu.
Şimdi tek tek okuyarak bir fikir edinebilirm .
;)

thematrix teşekkürler.